reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat ile gelen yeni özellikler

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli için bu sefer tasarım değil yeni özellikler gündemde. Model için lansmana gerçekten gerek kalmamış durumda.

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat artık biliyorsunuz Galaxy Note 20 ailesi ve Galaxy Fold 2 ile beraber 5 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Evan Blass sayesinde tasarımı tamamen netleşen model, firmware dosyasından elde edilenlere göre ilk olarak birçok yeni saat arayüzü ile geliyor. Birçok konuda bilgi verebilen bu saat arayüzlerinin, birçoğu gelişmiş özelleştirme seçenekleri sunuyor deniyor. Yerleşik hava durumu uygulaması hava şartlarına göre değişen dinamik duvar kağıtları taşıyan Galaxy Watch 3 akıllı saat, kadınlara özel sağlık takip sistemleri de taşıyor. Yeni bir müzik eklentisi taşıyan saatin, belirli pazarlarda Spotify ön yüklü olarak geleceği de aktarılıyor. Gelişmiş akıllı saatin  EKG ölçme özelliği ise sadece Güney Kore’de aktif olacak bilgisi veriliyor. Bildirim konusunda da zenginleştirilen Samsung Galaxy Watch 3, alanda devrim yapmıyor ancak görevini sonuna kadar iyi şekilde yapacak gibi görünüyor. Saatin şu an sadece fiyatı bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saat için teknik detaylar

Saat 1,2 inç ve 1,4 inç ekranlar ile 41 mm ve 45 mm gövde boyutlarıyla yolda bulunuyor. 8 GB dahili depolama ile gelen akıllı saat, alüminyum ve paslanmaz çelik yanında titanyum gövde seçeneğine de sahip olacak deniyor. Ekranını çizilmelere karşı Gorilla Glass XD cam ile koruyacak ve MIL-STD-810G askeri sınıf sertifikası taşıyacak denilen yeni saat, 5W manyetik şarj cihazı kullanıyor. Tansiyon, nabız ve uyku takibi özelliklerine de sahip olacağı bilinen Galaxy Watch 3, Türkiye’de de satılacak teknoloji ürünler arasında yer alıyor. 1 GB RAM taşıyan modellerin 247 mAh ve 340 mAh pile sahip olduğu da artık netleşen detaylar arasında bulunuyor. Saatin işletim sistemi ise Tizen OS 5.5 olarak geçiyor.

İlginizi Çekebilir

Modelin en büyük rakibi Apple Watch Series 5