reklamı kapat

POPÜLER

GTA 5, Civilization 6, Borderlands: The Handsome Collection Epic Games Store

İşte GTA 5 ve Civilization VI sonrası Epic Games Store’un yeni ücretsiz oyunu [İndir]

Epic Games Store oyun marketinden oyuncuları sevindiren bir haber daha geldi. GTA 5 ve Civilization VI sonrasında Borderlands: The Handsome Collection veriliyor.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz hafta tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermeye başlamıştı. Aşırı yoğunluk nedeniyle Epic’in sunucularını kullanılmaz hale getiren GTA 5, ücretsiz oyun kategorisinde yerini Civilization VI oyununa bırakmıştı. 28 Mayıs tarihine kadar ücretsiz kalan oyun, aynı GTA’da da olduğu gibi elde edildikten sonra sonsuza kadar Epic Games Store kütüphanesi içerisinde tutabiliyor ve istenildiği zaman oynanabiliyordu. 1991 yılından bu yana hayatımızda olan Civilization serisinin 2016’da çıkan sıra tabanlı altıncı sürümü Civilization VI, bu yapımı daha önce oynamamış olan oyuncuları oldukça sevindirmişti. Epic şimdi ise burada ulaşabileceğiniz Borderlands: The Handsome Collection oyununu ücretsiz olarak veriyor. Bu oyunu ücretsiz olarak elde edebilmek adına 4 Haziran tarihine kadar kişisel kütüphaneye eklenmesi gerekiyor. Bu tarihten önce alanlar oyunu yine sonsuza kadar tutabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA 5 ve Civilization VI gibi Borderlands: The Handsome Collection da ses getirdi. Peki bir sonraki ücretsiz oyun hangisi olacak?

Bu konuda şimdilik resmi bir açıklama yok. Ancak kaynakların bir sonraki oyunun efsane The Witcher 3 olacağını aktarıyor. Uzun yıllardır hayatımızda olan sıkı her oyunu tutkununu sahibi olduğu The Witcher 3, yine de ücretsiz verilecek olmasıyla sevindiriyor. Oyunu halen oynanmış az sayıda kişinin bu fırsatı iple çektiği aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

PUBG için çıkan önemli yeni güncelleme