reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store'dan "resmileşen" ücretsiz GTA 5 müjdesi!

Epic Games Store’dan herkese ücretsiz GTA 5 [İndir]

 - Güncelleme: 14 Mayıs 2020 20:06

Epic Games Store oyun marketinin bu hafta ücretsiz olarak vereceği oyun sonunda açıklandı. Oyunculara güzel bir GTA 5 müjdesi geldi.

Epic Games Store, tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermeye başladı. Geçtiğimiz saatlerde sızıntısı yapılan bu adımı resmi sitesini güncelleyerek gerçeğe dönüştüren firma, bu açıdan oyuncuları oldukça sevindirmiş durumda. Koronavirüs döneminde çok memnun eden bu direkt olarak buradan elde edebileceğiniz (Site aşırı yoğunluk nedeniyle anlık olarak çökebiliyor) hediye, 21 Mayıs tarihinde kadar geçerli. Oyunu 21 Mayıs tarihinden önce alanlar ise firmanın açıklamasına göre sonsuza kadar Epic Games Store kütüphaneleri içerisinde tutabilecek ve istedikleri zaman oynayabilecek. Peki GTA 5 gibi büyük bir oyun neden ücretsiz veriliyor? Oyun çok ama çok uzun zamandır piyasada yer alıyor ve artık yüksek ihtimalle çok fazla satmıyor. Ancak GTA 5’in bir “online” kısmı yer alıyor. Rockstar Games bu ücretsiz dağıtım ile online kısmı büyütmeyi ve burada gerçek para ile yapılacak harcamalar üstünden kasasını daha da doldurmayı planlıyor. Bu hamle firma için çok mantıklı bir adım olarak görünüyor. Bu arada GTA 5’in inanılmaz bir reklamı da yapılmış durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA 5 sürekli olarak oynanabilecek bir yapım

Çünkü oyun biliyorsunuz açık bir dünyaya sahip. GTA 5’te ana görevleri yapmadan ya da online kısma girmeden de çok uzun saatler çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Oyuna çıktığı zaman buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

PUBG için çıkan önemli yeni güncelleme

İLGİLİ HABERLER