reklamı kapat

POPÜLER

GTA 5 Civilization VI

Epic Games Store’dan GTA 5 sonrası ücretsiz Civilization VI [İndir]

Epic Games Store oyun marketinden oyuncuları sevindiren bir haber daha geldi. Bu sefer GTA 5 sonrasında ücretsiz Civilization VI veriliyor.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz hafta tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermeye başlamıştı. Aşırı yoğunluk nedeniyle Epic’in sunucularını kullanılmaz hale getiren GTA 5, bugün itibariyle artık ücretsiz olarak elde edilemiyor. Bunun yerine yeni gelen oyun ise strateji türünü sevenlerin yakından bildiği Civilization VI oluyor. Direkt olarak buradan ücretsiz olarak elde edebileceğiniz oyun, aynı GTA’da da olduğu gibi elde edildikten sonra sonsuza kadar Epic Games Store kütüphanesi içerisinde tutabilecek ve istenildiği zaman oynanabilecek. 1991 yılından bu yana hayatımızda olan Civilization serisinin 2016’da çıkan sıra tabanlı altıncı sürümü Civilization VI, şu an bu yapımı daha önce oynamamış olan oyuncuları oldukça sevindiriyor. Oyunun 28 Mayıs tarihine kadar ücretsiz kalacağı aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GTA 5 gibi Civilization VI de sürekli olarak oynanabilecek bir yapım

Sonuçta burada bir strateji oyunundan bahsediyoruz. Farklı uygarlıklar ve farklı stratejiler ile çok uzun süre keyif alabileceğiniz Civilization VI, Epic Games’i bir kez daha gündemin üst sıralarına taşımış durumda. Firmanın gelecekte sunulacak ücretsiz oyunları da şimdiden çok büyük merak uyandırıyor.

İlginizi Çekebilir

PUBG için çıkan önemli yeni güncelleme