reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Total War Saga: TROY

Epic Games’ten herkese ücretsiz Total War Saga: TROY [İndir]

Oyuncuların merakla beklediği haberi sonunda geldi. Epic Games Store üzerinden ücretsiz Total War Saga: TROY dağıtımı başladı.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz aylarda tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermesiyle çok ama çok büyük ses getirmişti. Hatırlarsınız aşırı yoğunluk nedeniyle Epic’in sunucularını kullanılmaz hale getiren GTA 5, ücretsiz oyun kategorisinde yerini Civilization VI oyununa bırakmıştı. Epic Games daha sonra Borderlands: The Handsome Collection gibi başka büyük oyunlar da verdi. Şimdi ise yeni strateji oyunu Total War Saga: TROY, “24 saat için” tamamen ücretsiz olarak elde edilebiliyor. Oyunu çıktığı gün ücretsiz hale getiren firma gerçekten şaşırtıyor. Bu şekilde elde edenlerin oyun kütüphanelerinde sonsuza kadar kalacak oyun, daha sonra normal ücretiyle satılacak. Direkt olarak kendisine ve detaylarına burada ulaşabileceğiniz yeni Total War oyunu 12 ay boyunca sadece Epic Games Store içerisinde satılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Total War Saga: TROY için atılan adım çok ses getirdi

Bu tarz ücretsiz oyunlar ile Steam karşısında gerçekten çok büyük adımlar atan ve kullanıcı kitlesini sürekli olarak büyüten Epic Games Store, PC oyuncularını son dönemde oldukça memnun ediyor. Kütüphanesi ciddi anlamda büyük halen gelen platform, Epic’in büyük maddi gücüyle bu tarz hediye oyunlar konusunda kullanıcıları memnun etmeyi de sürdürecek izlenimi oluşturuyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox oyunların Android tarafına geliyor