reklamı kapat

POPÜLER

Fenerbahçe

Fenerbahçe’den YouTube’da taraftarları için özel abonelik sistemi

Türkiye’nin en büyük spor kulüpleri arasında yer alan Fenerbahçe, YouTube’da taraftarları için özel bir abonelik sistemi başlattı.

Sputnik’te yer alan habere göre YouTube’da 1 milyon 400 binden fazla abonesi bulunan Fenerbahçe, Twitter hesabından yeni hazırladıkları YouTube abonelik sistemini duyurdu. Aşağıda da görebileceğiniz açıklamada “Türkiye’de Spor Kulüpleri arasında bir ilk. Hemen sen de Fenerbahçe YouTube’a KATIL, sana özel içerikleri kaçırma” duyurusu yapıldı. Söylendiği kadarıyla parasıyla üyelik alan taraftarlar özel içeriklerden faydalanacak. Abone olan taraftarlar tam olarak bağlılık rozetleri, özel emojiler, günlük antrenmanlar, maç günü yayınları, eğlenceli farklı içerikler, altyapı maçları, maç özetleri ve kamera arkası görüntülere erişim sağlayabilecek. Büyük takım burada üç farklı üyelik paketi sunuyor. Burada Fenerbahçe tarafından hazırlanan abonelik paketlerinden “Beyaz” paket için 5 TL, “Sarı” paket için 15 TL ve “Lacivert” paket üyeliği içinse 25 TL ödenmesi gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fenerbahçe güzel bir adım atıyor

Bu adım sıkı taraftarları oldukça sevindirmiş durumda. Çünkü taraftarlar takımları hakkında daha fazla görsel içeriklere ulaşmak istiyor. Bunun için de en güzel platform elbette YouTube oluyor. Yeni nesil artık televizyon izlemiyor ve takımların sosyal medya çalışmaları kitlelerini büyütmek adına artık çok büyük önem arzediyor.

İlginizi Çekebilir

Tek kelimeyle sınırları zorlayan otomobil