reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Total War Saga: TROY

Epic Games’ten herkese ücretsiz Total War Saga: TROY geliyor

Epic Games Store oyun marketinden oyuncuları sevindiren bir haber daha geldi. Oyunculara yakın zamanda ücretsiz Total War Saga: TROY verilecek.

Epic Games Store, biliyorsunuz geçtiğimiz haftalarda tüm abonelerine PC için ücretsiz GTA 5 vermesiyle büyük ses getirmişti. Aşırı yoğunluk nedeniyle Epic’in sunucularını kullanılmaz hale getiren GTA 5, ücretsiz oyun kategorisinde yerini Civilization VI oyununa bırakmıştı. Epic Games daha sonra ise Borderlands: The Handsome Collection oyununu ücretsiz olarak vermeye başlamıştı. Yakında ise çok şaşırtan bir hamle daha geliyor. 13 Ağustos tarihinde yayımlanacak yeni strateji oyunu Total War Saga: TROY, resmi açıklamaya göre ilk 24 saatinde tamamen ücretsiz olarak elde edilebilecek. Yani oyun çıktığı gün ücretsiz olacak. Bu şekilde elde edenlerin oyun kütüphanelerinde sonsuza kadar kalacak oyun, daha sonra normal ücretiyle satılacak. Aktarıldığı kadarıyla detaylarına burada bakabileceğiniz yeni Total War oyunu 12 ay boyunca sadece Epic Games Store içerisinde satılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Total War Saga: TROY için atılan adım çok ses getirdi

Bu arada bazı kaynaklar Epic Games Store‘un vereceği bir sonraki ücretsiz oyunun efsane The Witcher 3 olacağını belirtiyor. Uzun yıllardır hayatımızda olan sıkı her oyunu tutkununu sahibi olduğu The Witcher 3, yine de ücretsiz verilecek olmasıyla sevindiriyor. Oyunu halen oynanmış az sayıda kişinin bu fırsatı iple çektiği aktarılıyor. Ancak bu The Witcher 3 konusu henüz netleşmiş değil.

İlginizi Çekebilir

PUBG için çıkan önemli yeni güncelleme