reklamı kapat

POPÜLER

PUBG

PUBG 7.2 güncellemesi ile gelen yenilikler [Video]

Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PUBG, 7.2 güncellemesiyle dikkat çekici modlara kavuşuyor. Yapılan açıklamaya göre PUBG 7.2 güncellemesi savaş alanlarına derece mod ve daha fazla özellikler getiriyor.

Dereceli mod tüm aksiyonun yeni bir sistem ile ödüllendirilmesi ile rekabetçi kurallarla oynayacak oyuncular için getirilen en güçlü yeniliklerden biri. Bot rakiplerin güncelleme 7.2’ye ekleneceği fakat dereceli modda botların yer almayacağı belirtiliyor. Bu modda oyun toplam 64 kişi ile oynanıyor. Benzin bidonu içindeki yakıtın gücüne dayanarak artık yeni özellikleriyle daha da fazla tehlike saçıyor. Öncelikle düştüğü yere yakıt bırakan bidonu fırlatabilmek mümkün. Buharlaşmadığı sürece dökülen yakıt birikintileri patlayıcılar, molotoflar ve silahlarla da ateşlenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG güncellemesiyle eğlence artırıyor

Oyuncular bundan böyle yıkıma yol açmak istedikleri yerlere benzin de dökebiliyor. Pompalı tüfekler bambaşka bir hikaye ve artık kafaya 1.5x, uzuvlara ise 1.05x (1.25x ve 0.9x sırasıyla) hasar veriyor. Oyunda birkaç silahta daha düzenleme yapıldığı ifade ediliyor. En popüler taarruz tüfeklerinin bazılarında geri tepme özelliği azaltılmış durumda. M416’da bile diğer değişikliklerle beraber hasarda azaltmaya gidildiği söyleniyor. PUBG’ye önümüzdeki günlerde gelecek yenilikleri de merakla bekliyoruz. Bizim de severek oynadığımız oyunla ilgili yeni gelişmeler geldiğinde sizlerle paylaşacağız. LOG’u takip etmeye devam edin. PUBG 7.2 güncellemesi ile gelen yenilikler hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız bekliyoruz.