reklamı kapat

POPÜLER

PUBG 7.3

PUBG 7.3 içeriği açıklandı; Esports PCS 1 / 2 ayrıntıları netleşti

Dünyanın en popüler oyunlarından PUBG sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Bu sefer 7.3 güncelleme içeriği açıklandı ve aynı zamanda Esports PCS 1 / 2 ayrıntıları netleşti.

Firmadan yapılan açıklamaya göre PUBG 7.3 sürümünün en önemli detayları şunlar:

Espor Sekmesi: Oyun içindeki espor sekmesine tıklayarak Pick’Em Challenge’ın son versiyonuna katılımda bulunulabilir.

Patlayıcı Güncellemeleri: Oyuncular artık daha fazla gerçeklik taşıyan araç hasarı ve C4’lerde bir takım değişikliklerle karşılaşacaklar. Bu patlayıcı artık fırlatılabilir ve 25 metre yarıçapında hasara sebep oluyor. Savaş alanı oyuncular C4’ü fırlatabileceklerinden dolayı artık daha az güvenli.

Araç Güncellemeleri: Yukarıda bahsedilen C4 ve Kırmızı Alan’da alınan hasarlarla 0 HP’ye ulaşan araçlar artık hemen patlamayacak. Bunun yerine 0 HP değerine ulaşan dört tekerlekli tüm araçlara (Botlar ve motosikletlerde değişiklik olmayacak) kaçmaları için birkaç saniye zaman aralığı sağlanacak ve motor durduktan sonra, araç patlayacak.

PUBG Esports PCS 1 ve PCS 2 Ayrıntıları ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

PCS 1 Büyük Finaller, 25 Haziran – 5 Temmuz (PCS 1 Avrupa Büyük Finalleri, 27-8 Haziran ve 4-5 Temmuz): Büyük Finaller iki haftalık süre boyunca 4 günlük yoğun bir tempoda 16 takımı ağırlayacak. Her gün Erangel ve Miramar’da beş maç oynanacak ve takımlar her bölgenin etkinliğinin 200.000 ABD doları tutarındaki ödül havuzundan paylarını almak için mücadele edecekler.

Özel Eşyalar: Oyunda satılacak özel eşyaların gelirinin % 25’i dört bölgedeki profesyonel takımlara paylaştırılacak. (Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Asya)

Pick’Em Challenge: PCS 1 ve 2, PC ve konsol oyuncularının hangi bölgede hangi takımın kazanacağını tahmin ettiği Pick’Em Challenge’ları da beraberinde getiriyor. Eğer bir tahmin doğruysa, PUBG oyuncuları şampiyon seviyesindeki dijital envanteri de kazanma şansı yakalıyorlar. PC oyuncuları 17 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar, konsol oyuncuları ise 23 Haziran’dan 2 Temmuz’a kadar Pick’Em Challenge’a katılabilirler.

PCS 1 Avrupa Grup Aşaması, 9-14 Haziran tarihleri arasında bölgenin 24 yetenekli takımının Büyük Finaller’de yer almak için mücadele edeceği sahne olacak. Maçlar her gün 19:00’da yapılacak ve PUBG Twitch ileYouTube kanalında yayınlanacak. Daha fazla bilgi için resmi PCS Avrupa sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG 7.2 güncelleme ile şu yenilikler gelmişti

7.2 güncellemesi, PC, Stadia ve konsollar için artık erişilebilir durumda. PUBG’nin son sürümü uzun süredir beklenen Dereceli Modu, pompalı tüfekleri, benzin bidonlarını ve oynanıştaki yenilikleri de beraberinde getiriyor. Söylendiği kadarıyla tüm platformlardaki oyuncular artık Dereceli Modu deneyimleyebiliyor. Geleneksel savaş arenası becerilerini zorlayan bu modda toplam 64 oyuncu yer alıyor, kırmızı alan yok ve ganimetler her zamankinden daha hazır bir şekilde oyuncuları bekliyor.

Güncelleme 7.2’nin bot rakipleri getirdiği ancak botların Dereceli Modda yer almayacağı aktarılıyor. Dereceli Modun tanıtılmasıyla birlikte her silah türünün özelliklerini güçlendirmek için birçok düzenleme yapıldığı da açıklanıyor. En büyük değişikliklerden biri olan pompalı tüfeğin kafa ve uzuv bölgelerine olan hasarı da arttırılmış durumda. Bununla birlikte PUBG içerisinde pompalı tüfeğin kullanımı, hareket sırasında azaltılmış ceza oranı, mesafeli vuruşlarda daha az hasar ve düz ateşlerde daha iyi vuruşla geliştirildi deniyor.

İlginizi Çekebilir

Katlanabilir telefon Motorola Razr ile tanışın