reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Battlegrounds

PUBG: Battlegrounds güncellemesiyle gelen yenilikler açıklandı [Video]

Kısa bir süre önce 29.2 güncellemesini paylaşan  KRAFTON, Inc., PUBG: Battlegrounds 30.1 güncellemesini duyurdu. Yeni güncelleme, oyunculara daha rekabetçi ve gelişmiş bir savaş alanı sunarak oyun deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor. Oyuna eklenen güncellemeyle birlikte oyuncular yeni özellikleri kullanabiliyor.

PUBG: Battlegrounds oyunundaki dereceli dod yenilikleri:

Yenilenmiş Sıralama Puanı (RP) Sistemi: RP sistemi, bireysel oyuncu performansını daha iyi yansıtacak şekilde yenilendi ve ilerlemeyi daha zorlu ve ödüllendirici hale getirdi.

Kademe Koruma: Oyuncuların kademeleri artık yeni bir kademeye ulaştıktan hemen sonra düşmeyecek. Bu da yeni kademeye uyum sağlamaları ve mevcut kademelerini korumaları için bir tampon görevi görecek.

Sezon Ödülleri Güncellemesi: Oyuncuları daha üst kademelere yükselmeye ve yüksek performanslarını sürdürmeye teşvik edecek birbirinden cazip sezon ödülleri yolda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG: Battelegrounds oyununa gelen HMS Dengelemesi ve diğer silah güncellemeleri: 

Silah dengeleme: Aralarında AUG, Dragunov ve HMS’lerin de bulunduğu çeşitli silahlar, daha dengeli bir savaş deneyimi sağlayacak ve farklı oyun tarzları ile stratejilere hitap edecek şekilde ayarlandı.

Geri tepme ve kullanım iyileştirmeleri: Silah geri tepmeleri ve kullanımının daha akıcı ve duyarlı bir atış deneyimi sunacak şekilde iyileştirmesinin yanı sıra çatışmalar sırasındaki genel his ve kontrol artırıldı.

Oyunun güncellemesi için hazırlanan videoyu haberin devamından izleyebilirsiniz. Oyuna gelecek yeni güncelleme haberlerini de sizlerle paylaşacağız, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlgili video

PUBG: Battlegrounds 30.1 güncellemesi