reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile için popüler Miramar haritası yenilendi

Dünyanın açık ara en popüler mobil oyunları arasında yer alan PUBG Mobile için önemli bir güncelleme yapıldı. Miramar haritası yenilendi.

PUBG Mobile gelişmeye devam ediyor. Kullanıcı kitlesini ciddi şekilde artıran oyun için firmadan yapılan resmi açıklamaya göre bugün itibarıyla dev güncellemeler içeren 0.18.0 sürümünü yayınladı ve sevilen Miramar çöl haritasında yepyeni değişiklikler ve geliştirmeler getirdi. Güncelleme ile söylendiği kadarıyla popüler oyuna yeni bir Eğlence Parkı, gelişmiş maç sonuç ekranı, AG para birimi ve 13 Mayıs’ta başlayacak olan Royale Pass’in yeni sezonu ekleniyor. Haritadaki yeni evler, yollar ve kaynaklara ek olarak, yeni iniş noktaları olan Vaha ve Harabeler de oyuna dahil oluyor. Bununla birlikte haritada sadece 1 kez ortaya çıkacak olan yepyeni Altın Mirado aracıyla birlikte yeni yarış pistinde sürüş yeteneklerini de denemek mümkün olacak deniyor. Oyuncular bununla birlikte yeni eklenen Otomatlar üzerinden Enerji İçecekleri ve Ağrı Kesiciler alabiliyor.  Yukarıda yer alan değişikliklerin yanı sıra aşağıdaki küçük değişiklikler de Miramar’da yer alıyor:

– Win94 sadece Miramar’da ve kendine ait 2.7x Dürbün ile geliyor.
– Kum Fırtınası Etkisi: Miramar’da bazı bölgeler ve Ana Menü bu hiddetli Kum Fırtınasından payına düşeni alıyor.
– Yeni Başarımlar: Güncellenmiş haritada oyuncuların yeteneklerini test etmeleri için yeni birçok başarım eklendi.
– Özel Etkinlikler: Oyuncular yeni özel ödüller kazanmak yeni Miramar etkinliklerine katılabilecekler, bununla birlikte diğer oyun modlarına da başarımlar eklendi.
– Ana Menü Teması – PUBG Mobile ana menüsü, Miramar temasıyla eşleşecek şekilde güncellendi.

Oyuncular, App Store ve Google Play üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirerek yenilenen Miramar haritasında yeteneklerini test edebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile geçtiğimiz ay önemli bir rekor kırmıştı

Popüler oyun kısa süre önce global olarak toplam 600 milyon indirme rakamını geride bıraktı. Bir mobil oyun için gerçekten çok iyi olan bu rakama ek olarak başka bir önemli bilgi de paylaşılmıştı. Oyunun günlük tam 50 milyon aktif kullanıcıya sahip olduğu firma tarafından duyurulmuştu. İndirme rakamından daha etkileyici olan 50 milyon “günlük” aktif kullanıcı, koronavirüs nedeniyle evlerine kapanan insanların etkisiyle her geçen gün daha da artıyor. Bu da geliştirici firmanın yüzünü güldürmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor

İLGİLİ HABERLER