reklamı kapat

POPÜLER

PUBG

PUBG oyuncularının favori haritası hangisi?

En popüler Battle Royale oyunları listesinde zirvedeki isim PUBG, oyuncuların en sevdiği haritayı ortaya çıkarıyor.

Battle Royale denildiğinde akla gelen ilk isimlerden olan PUBG, hem ücretli hem Lite hem de mobil versiyonuyla hemen her platformda oyuncularla buluşmaya devam ediyor. Farklı haritalar barındıran oyunda oyuncular istedikleri haritayı seçerek oyuna dahil olabiliyor. Oyunun resmi Twitter hesabı ise yepyeni bir anketle oyuncuların “en sevdiği” haritayı da ortaya çıkarmış oluyor. Konsol oyuncuları için 30 Temmuz‘da yayınlanacak olan güncellemeyi müjdeleyen hesap temmuz ayı haritası olarak öne çıkarılacak haritanın seçilmesini istiyor. Bu da elbette oyuncuların favori haritası hakkında bir fikir edinmemizi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG oyuncuları en çok Erangel’i seviyor

Oylamanın tamamlanmasına hala 1 gün var ancak 27 binin üzerinde oyuncu tarafından yapılan oylamada haritalardan biri lider konumundan düşecek gibi görünmüyor. Erangel, Miramar, Vikendi ve Sanhok arasında yapılan seçimde yüzde 50 ile Erangel birinci konumda. Onu yüzde 22 ile Sanhok takip ederken çöl haritası Miramar yüzde 14 ile üçüncü, kar haritası Vikendi ise yüzde 13 ile “en tercih edilmeyen” konumunda.

Erangel’in birinciliği ise pek şaşırtıcı sayılmaz. Erangel, oyunun ilk ve “temel” haritası konumunda. Diğer haritalar gelmeden oyuncuların hayli vakit geçirdiği Erangel, taktiksel oynayışta da oyuncuların en iyi hakim olduğu bölge oluyor aynı zamanda. Oylama hala devam ederken siz de tercihinizi belirtebilirsiniz. Buradan oylamanın yapıldığı Twitter gönderisine ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Turkcell’den PUBG Mobile odaklı Gaming Paketleri