reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile
PUBG Mobile

PUBG Mobile, Türkiye’deki en büyük etkinliğini düzenliyor

Türkiye’deki en büyük PUBG Mobile etkinliği için geri sayım başladı. Türkiye’den dört takım uluslararası finallere katılıyor.

Tencent ve StarLadder iş birliğinde düzenlenen PUBG Mobile turnuvası Oppo R.T.K. Series, yerel finallerini nihayet tamamladı. Şimdi ise gözler 6-7 Temmuz‘da gerçekleşecek olan finallerde. Turnuvanın son aşamasında Türkiye, Kazakistan ve Rusya’dan toplam 12 takım mücadeleye dahil oluyor. Ödül havuzu tam 50 bin dolar olan turnuvanın birinciliği için de rekabet hiç olmadığı kadar artıyor. Büyük final için Türkiye’de de PUBG Mobile’ın bugüne kadar düzenlenmiş en büyük etkinliği gerçekleştirilecek. Oyun severler bir araya gelerek turnuvayı izleyebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile

PUBG Mobile turnuvası nasıl izlenir?

6-7 Temmuz‘da gerçekleşecek olan finalleri İstanbul’da saat 14:00 ve 19:00 arasında oyun severler Mall of İstanbul‘da izleyebilecek. Buluşmaya katılan oyun severleri çeşitli sürpriz hediyelerin beklediğini de ekleyelim. Etkinlikte cosplayer’lar da alanı renklendirecek. Ayrıca oyun severler en sevdikleri yayıncılarla tanışma şansı da elde edebilir. Yapılan açıklamada oyun dünyasının ünlü yayıncılarının etkinlikte yer alacağı müjdeleniyor.

Finallerden önce yerel turnuvaların sonuçlarından da bahsedelim. Tamamlanan yerel turnuvalarda 1. sırayı Saphire elde ediyor. Onu Futbolist, SIMURGA ve finale kadar 8. sırada olmasına rağmen son maçla dördüncülüğe yükselen Lucid Sublime Dreams takımı takip ediyor. Davet edilen Digital Athletics e-spor takımının da finallerdeki yerini alacağı belirtiliyor. Oyunun e-spor üzerine odaklı resmi sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Turkcell’den PUBG Mobile odaklı Gaming Paketleri