reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games ücretsiz oyunu Overcooked

Haftanın ücretsiz oyunu: Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz kaotik eğlence Overcooked’u kaçırmayın [Dene]

Epic Games, düzenli ücretsiz oyun dağıtımına devam ediyor. Kaotik bir eğlence için kaçırmamanız gereken oyun: Overcooked.

Epic Games, Steam rekabetinde bir adım öne çıkmak için gerçekleştirdiği “ücretsiz oyun” dağıtımına Overcooked ile devam ediyor. Steam’de fiyatı 39 TL olan oyun zaten halihazırda Epic Games’te 28 TL‘ye satılıyordu. Ancak şimdi kısa süreliğine ücretsiz. 4 oyuncuya kadar oynanabilen bu oyunu ise kaçırmak istemeyeceğinizi söyleyebiliriz. Oyun adı üzerinde sizi mutfağa yemek yapmaya götürüyor. Tek kişi de oynayabileceğiniz oyunda kısıtlı sürede gelen siparişleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ancak değişken haritalar işinizi hiç kolaylaştırmıyor. Oyunu ne kadar kalabalık oynarsanız o kadar iyi! Çünkü mutfakta iş yapanların sayısı arttıkça kaos da büyüyor. Tabii yazının başında da belirttiğimiz gibi 4 kişiden fazla oyuncuyla oynanmıyor. Tek başınıza da keyif alabilirsiniz elbette ancak oyun hazır ücretsizken birkaç arkadaşınızı daha ikna edin deriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games cephesinin seçtiği yeni ücretsiz oyun: Overcooked

Oyunu kütüphanenize eklemek ise hayli basit. Epic Games mağazasının sitesinden ya da uygulamasından hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada oyunun ücretsiz olduğu duyurusunu görmemek pek mümkün olmuyor. Bu duyuruya tıkladıktan sonra oyunun sayfasına yönlendiriliyorsunuz. Burada oyunu sepete ekleyip “Satın Al” derseniz oyun ücretsiz olarak kütüphanenizdeki yerini alıyor.

Oyundan hoşlanırsanız ikinci bir devam oyunu olduğunu da ekleyelim sizin için. Devam oyunu Epic’in mağazasında yer almıyor ama Steam’de 40 TL fiyatla oyuncularla buluşuyor. Halihazırda indirimde olduğu için güncel fiyatı 28 TL.

İlgili video

Oyunun fragmanı