reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games kullanıcılarına 2 ücretsiz oyun

Son iki gün! Epic Games kullanıcılarına 2 ücretsiz oyun

Epic Games haftalık ücretsiz oyun dağıtımına devam ediyor. Gelecek oyun belli olmuşken bu haftanın oyunları için de zaman daralıyor.

Epic Games tarafından dağıtılan haftalık ücretsiz oyun serisi hız kesmeden yeni oyunları PC oyuncularıyla buluşturuyor. Bu haftanın oyunları ise The End is Nigh ve Abzu. 12 Eylül’e kadar kütüphanenize ekleyebileceğiniz bu indie oyunlar keyifli bir deneyimi de beraberinde getiriyor. Oyunların değişimi için geri sayım başlamışken bu ikiliyi hala kütüphanenize eklemediyseniz hemen eklemenizi öneriyoruz.

Abzu su altı macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gerçek varlıklara dayalı tasarımlarla sizi dingin bir maceraya davet eden oyun keyifli ve benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Derinliklerinde bazı tehlikelerin de gizlendiği oyunda Journey’nin sanat yönetmeninin parmağı bulunuyor dersek yeterli bir referans olur diye düşünüyoruz.

Bir diğer oyun olan The End is Nigh ise Super Meat Boy, The Binding of Isaac oyunlarının yaratıcısı Edmund McMillen imzası taşıyor. Geliştiricisini oyunun tasarımlarından da bir bakışta tahmin edebileceğiniz bu aksiyon, platform oyununda Ash isimli siyah damlayı kontrol ediyorsunuz. Oynanış dinamikleri ise Super Meat Boy ayarında diyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games tarafından verilen yeni ücretsiz oyun

12 Eylül’den itibaren alabileceğiniz yeni oyun ise Conarium. Bulmaca türündeki oyunları sevenlere hitap eden Conarium, ilhamını H.P. Lovecraft’ın At the Mountains of Madness romanından alıyor. Kendinizi gizemli ve tuhaf bir hikayenin merkezinde bulabileceğiniz oyunda birden fazla sona ulaşmak da mümkün oluyor. Diğer oyunlar gibi bu oyun da kısa süre boyunca Epic Games kütüphanesinde ücretsiz olacak.

İlginizi çekebilir

PlayStation Plus’ın eylül ayı oyunları