reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Batman

Tam altı oyun! Epic Games kullanıcılarına Batman oyunları ücretsiz [İndir]

Epic Games PC oyuncularını sevindirecek yeni ücretsiz oyunlarını açıkladı. 6 Batman oyunu kütüphanede sizi bekliyor.

Epic Games haftalık ücretsiz oyun dağıtımını bu hafta 80. yılı şerefine Batman oyunlarına ayırmış durumda. Batman’in altı farklı oyununu birden oyuncularla buluşturan firma oyuncuları Kara Şövalye’nin macerasına davet ediyor. Oyunlar 3+3 şeklinde ayrılmış durumda. Arkham Asylum, Arkham City ve Arkham Knight’ı içeren toplamda 99 TL değerindeki Arkham koleksiyonu ve The Videogame, DC Super Heroes ve Beyond Gotham’ı içeren 99 TL değerindeki LEGO Batman’in koleksiyonuna ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Arkham serisi sadece Batman’in özelinde değil genel olarak en başarılı süper kahraman serilerinden birine imza atıyor. Kara Şövalye hayranlarının ise kesinlikle göz atması gereken oyunlar olduğunu belirtelim. LEGO üçlemesi ise biraz daha işin eğlencesine düşkün olanlara hitap ediyor. Her yaştan oyuncuya uygun olan seriyle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games mağazasındaki ücretsiz Batman oyunlarını edinme

Oyunları edinmek için izlemeniz gereken adımlar basit. Epic Games mağazasına hesabınızla giriş yaptıktan sonra Mağaza sekmesine girerek haftanın ücretsiz oyunlarını görüntüleyebilirsiniz. Batman oyunlarını 3’lü paketler halinde alıyorsunuz. Yani önce Arkham serisini kütüphanenize eklediyseniz daha sonra geri dönüp LEGO serisini de ayrıca eklemeniz gerekiyor. Sonrasında oyunları indirerek maceraya atılabilirsiniz.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi oyunlar 26 Eylül’e kadar ücretsiz. Bu süre zarfında kütüphanenize ekleyebilir sonrasında istediğinizde oynayabilirsiniz. 26 Eylül’de ise Metro 2033 Redux ve Everything oyunlarının ücretsiz erişime sunulacağını belirtelim.

İlginizi çekebilir

Call of Duty Mobile için geri sayım