reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Steam

Epic Games cephesinde yılbaşı hediyesi; 12 güne 12 ücretsiz oyun

PC oyuncuları için hem Steam hem de Epic Games indirimleri başlattı. Ancak Epic Games’in mağazasında biraz daha fazlası bulunuyor.

Epic Games yılbaşı indirimlerini rakibi Steam gibi başlattı. PC oyuncularının her yıl merakla beklediği sene sonu indirimleri sırasında Epic Games’in oyunculara bir de sürprizi bulunuyor. Yeni yıla geri saydığımız şu günlerde 12 gün boyunca servis 12 farklı oyun hediye edecek. Oyunlar ise sürpriz. Yani önceden hangi oyunların geleceğini bilemiyoruz. Her gün Türkiye saati ile 19:00’da değişen oyunları herhangi bir ücret ödemeden kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz. Açılışı ise Into the Breach oyunu yapıyor. Ücretsiz edinebileceğiniz 25 TL’lik oyunda uzaydan gelen tehditi yenmek için geleceğin güçlü mekanik robotlarını kontrol edebiliyorsunuz. Rogue-like strateji kategorilerine dahil olan oyun Şubat 2018’de çıkmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games, bir de 60 TL’lik kupon hediye ediyor

12 gün boyunca verilecek olan oyunlar arasında AAA oyunlardan olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak belki de yılbaşı gecesi böyle bir sürprizle karşılaşabiliriz kim bilir. Bunun yanı sıra servis 60 TL değerinde bir indirim kuponu da hesabınıza tanımlanıyor. Kuponu 79,99 TL ve üzerindeki oyun satın alımlarında kullanmak mümkün oluyor. İndirimler 19 Aralık ve 1 Ocak tarihleri arasında devam edecek. Ancak bu indirim dönemini kaçırsanız da kuponunuzu 1 Mayıs 2020’ye kadar kullanabileceğinizi belirtelim. Yılbaşı indirimleri boyunca alışveriş yaptıkça yeni kuponlar kazanabileceğinizi de kaydedelim.

Ücretsiz oyunu kütüphanenize eklemek ve indirim kuponunu almak için tek yapmanız gereken buradan hesabınıza giriş yapmak.

İlginizi çekebilir

PUBG Lite oyuncularına Vikendi müjdesi