reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games

Epic Games mağazasında PC oyuncuları için dikkat çeken indirimler

Epic Games, PC oyuncuları için yıl sonu indirimlerini başlattı. İndirimlerde kaçırmak istemeyeceğiniz oyunları bir araya getirdik.

Oyuncuların beklediği yıl sonu indirimleri PC tarafında Epic Games mağazasında karşılık buluyor. 2 Aralık‘ta Türkiye saati ile 18:00’da tamamlanacak olan yıl sonu indirimlerinde ise kütüphanenize eklemek isteyeceğiniz oyunlar bulunuyor. İlk başta yakın zamanda oyuncularla buluşan oyunlardaki indirimlere bakalım. Geçtiğimiz günlerde PC için 299 TL’den satışa sunulan Red Dead Redemption 2, indirime giren başlıklar arasında örneğin. Ancak aradığınız boyutta bir indirim bulamayacaksınız ne yazık ki. Çünkü oyunun indirimli fiyatı 239 TL. Öte yandan Borderlands 3, biraz daha iyi bir indirimle karşımızda. İndirimsiz fiyatı 309 TL olan oyunu 207 TL‘ye edinebilirsiniz. The Outer Worlds ise yine yakın zamanda oyuncularla buluşmasına rağmen küçük de olsa indirime girenlerden. Hayli beğenilen oyunun indirimli fiyatı 232 TL.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Epic Games indiriminde kaçırılmaması gereken oyunlar

Çok dikkat çekmese de keyifli bir deneyim sunan Ancestors The Humankind Odyssey, tavsiye edeceğimiz oyunlar listesinde bulunuyor. Fiyatı 229 TL’den 114,5 TL‘ye düşen oyunda evrimin başlangıcına giderek hayli detaylı bir şekilde sürünüzü “evrimleştiriyorsunuz”. İndirimde almak isteyeceğiniz bir diğer oyun da Metro Exodus. Aksiyon dolu bir macera sunan oyunun fiyatı 249 TL yerine 124,5 TL‘ye düşmüş durumda.

Sherlock Holmes oyunları gibi bir hissiyatı Lovecraft hikayelerinde bulmak isterseniz The Sinking City, 99 TL yerine 64 TL‘lik fiyatıyla size göz kırpıyor. Assassin’s Creed Odyssey de 309 TL’den 139 TL‘ye düşerek hala maceranın bu ayağını deneyimlemeyenler için büyük indirime girenler arasında yer alıyor. Epic Games mağazasındaki indirimlerin tamamını buradan görüntüleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Half-Life oyunuyla ilgili bilmeniz gereken her şey

İLGİLİ HABERLER