reklamı kapat

POPÜLER

PlayStation Store LOG Tasarım

PlayStation Store içerisinde çok sayıda oyuna yaz indirimi yapıldı

PlayStation Store oyun marketinde birçok oyun için güzel indirimler yapılıyor. Firma yaz indirimi adı altında ciddi fırsatlar sunuyor.

PlayStation oyun konsollarının resmi oyun marketi PlayStation Store, Yaz İndirimi” adı altında burada ve burada ulaşabileceğiniz çok sayıda oyunda büyük sayılabilecek indirimler yapıyor. Spesifik olarak “yüzde 75 indirim fırsatı” mottosuyla karşımıza çıkan 3 Ağustos tarihine kadar sürecek fırsatlar, eski ya da yeni PlayStation konsol sahiplerini çok memnun edecek gibi görünüyor. Bu arada artık PlayStation dünyasında farklı oyunlar oynamak için tek tek oyun satın almak zorunda değilsiniz. Artık PlayStation tarafında da Xbox Game Pass benzeri bir sistem yer alıyor. Kaçıranlar için yeni paketlerin Türkiye fiyatları ve detayları tam olarak şöyle:

-PS+ Essential: 1 Ay 40 TL / 3 Ay 100 TL / 12 Ay 240 TL
-PS+ Extra: 1 Ay 60 TL / 3 Ay 165 TL / 12 Ay 400 TL
-PS+ Deluxe: 1 Ay 70 TL / 3 Ay 190 TL / 12 Ay 460 TL

PS+ Essential paketi için Sony Türkiye yeni sayfada şunu aktarıyor: “Tüm temel PlayStation Plus avantajlarının keyfini çıkarın: çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda arkadaşlarınıza katılın, her ay koleksiyonunuza yeni oyunlar ekleyin, PlayStation Store’dan inanılmaz fırsatlar kazanın ve daha fazlasını elde edin.”

PS+ Extra paketi için Sony Türkiye şunu paylaşıyor: “PlayStation Plus Essential planına dâhil olan tüm harika avantajların yanında, satış rekorlarına sahip türü tanımlayan oyunlardan yaratıcı bağımsız oyunlara kadar uzanan yüzlerce oyunun yer aldığı ve düzenli olarak yeni oyunların eklendiği Oyun Kataloğu’na erişim kazanın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PS+ Deluxe paketi içinse Sony Türkiye tarafından paylaşılan açıklama şöyle: “Tüm temel PlayStation Plus avantajları ile Oyun Kataloğu’ndaki yüzlerce oyunun yanı sıra oyun deneme sürümleri ve Klasikler Kataloğu gibi özel avantajların da keyfini çıkarın.”

PlayStation Store öncesinde Epic Games Store indirimleri dikkat çekmişti. PC oyuncuları ilgilendiren bu EGS merkezli 14 Temmuz tarihinde başlayan Yaz İndirimi 2022″, tam olarak 28 Temmuz tarihine kadar sürecek. Direkt olarak buradan veya buradan ulaşabileceğiniz sayfalarda Epic tarafından birçok oyunun fiyatına ciddi indirimler yapıldığı görülüyor. Bu indirimleri firma kendisi şöyle açıklıyor: “Yaz İndirimi ile Epic Games Store’da ortalık kızışıyor. Favori oyunlarındaki %75’e varan indirimlerle yazını unutulmaz bir mevsime dönüştür.”

PlayStation Store indirimleri bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti