reklamı kapat

POPÜLER

Steam Yaz İndirimleri

Güzel fırsatlar sunan “Steam Yaz İndirimleri” başladı

Birçok oyuncu tarafından uzun zamandır beklenen ve gerçekten güzel fırsatlar sunan “Steam Yaz İndirimleri” başladı.

Buradan ulaşabileceğiniz 7 Temmuz tarihine kadar sürecek Steam Yaz İndirimleri kapsamında çok sayıda oyuna büyük indirimler yapıldı. Artan oyun fiyatları göz önüne alındığı zaman özellikle Türkiye’de çok fazla dikkat çeken indirimler, bazı oyunlarda yüzde 75’i geçen fırsatlar karşımıza çıkarıyor. Eski ve yeni birçok oyunun fiyatında ciddi indirim gerçekleştiren firma, burada oyun büyüklüğüne de bakmıyor. Yani ufak oyunlar yanında büyük AAA oyunlarda da indirimler bulunuyor. İndirimleri kategoriler halinde rahat keşfedilebilir hale getiren Steam, aslında yıl boyunca birçok ciddi indirim gerçekleştiriyor ancak “Yaz İndirimleri” kapsamında biraz daha cömert olunuyor.

Steam, en son ARK: Survival Evolved isimli oyunu 19 Haziran tarihine kadar ücretsiz hale getirmesi ile ses getirmişti. Şu an direkt olarak 16 TL’ye elde edebileceğiniz buradan elde edebileceğiniz oyun için resmî açıklama şöyle: “Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!”

Steam Yaz İndirimleri dikkat çekerken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti