reklamı kapat

POPÜLER

epic games store

Epic Games Store, iki farklı ücretsiz oyun veriyor [24 Haziran]

Epic Games Store tarafından bu sefer yine iki farklı oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapımlardan ilki, daha 33 TL’ye satılan A Game Of Thrones: The Board Game Digital Edition oldu. Firma ayrıca yine daha önce 33 TL’ye satılan Car Mechanic Simulator 2018 oyunu da ücretsiz olarak veriyor. Bu daha fazla dikkat çeken oyun için şu açıklama yapılıyor: “Car Mechanic Simulator 2018, arabaları tamir etmeleri, boyamaları, modifiye etmeleri ve sürmeleri için oyunculara meydan okuyor. Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik ve eşsiz arabaları bul. Hatta Car Editor’da kendi arabanı bile ekleyebilirsin. Arabayı tüm detaylarıyla ele alarak hayrete düşüren son derece ayrıntılı ve gerçekçi simülasyon oyununda tamir servisi imparatorluğunu kur ve büyüt. Bunların tamamı yeni ve fotogerçekçi grafiklerle sunuluyor. Her zamankinden daha fazla araba (40+), daha fazla alet (10+), daha fazla seçenek ve daha fazla parça (1.000+) içeriyor. Kolları sıvayıp işe koyulma zamanı!”

Epic Games Store daha sonra ise açıklaması şöyle olan “Uzaylı topraklarında açık uçlu, benzersiz bir fantastik RYO. Dünyayı değiştirmek için kendi yaptığın mutant canavar ordusunun yardımıyla ister savaş ister kurnazlık yap. Bolca beceri, hazine, grup ve yaratık. Destansı bir hikâyede benzersiz özgürlük ve tekrar oynanabilirlik.” Geneforge 1 – Mutagen ve açıklaması şöyle olan “Iratus: Lord of the Dead, karanlık bir fantezi evreninde geçen sıra tabanlı bir taktiksel roguelike RYO’sudur. Yüzey dünyaya ulaşmak ve fani diyarlara ölümü getirme görevine sahip öfkeli bir ölüm büyücüsüne yardımcı olmak için bir yaşayan ölü ordusuna önderlik et!” Iratus: Lord of the Dead oyunlarını ücretsiz olarak vereceğini duyurdu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun edecek Epic Games, oyun marketinde zaman zaman çok büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti