reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, iki farklı ücretsiz oyun veriyor [22 Temmuz]

Epic Games Store tarafından bu sefer yine iki farklı oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapımlardan ilki Shop Titans oldu. Bu oyun için şu açıklama geçiliyor: “Maceralarla dolu bir şehirde gitgide büyüyen, yeni bir dükkân sahibi olarak kolları sıvayıp işe koyulma vakti! Şehrin en iyisi olmak için üret, pazarlığa giriş ve satış yap. Böylece birçok renkli karakteri, belki de kralın kendisini bile dükkânına çekebilirsin! Verilen diğer ücretsiz oyun ise daha önce 32 TL‘ye satılan Tannenberg oldu. Bu oyun için şu açıklama geçildi: “Doğu Cephesi’ndeki 64 oyunculu manevra çarpışmalarıyla aslına uygun bir 1. Dünya Savaşı aksiyonu deneyimi yaşa. Gelmiş geçmiş en önemli çatışmaların birinde rol almaya hazırlanırken tüfeğini yanına al, kılıcını kuşan ve gaz maskeni elinin altında tut!”

Epic Games Store tarafından 28 Temmuz tarihinde verilecek diğer ücretsiz oyun ise Lawn Mowing Simulator olacak. Bu oyunun özet açıklaması ise şöyle: “Lawn Mowing Simulator, Toro, SCAG ve STIGA gibi prestijli markaların gerçek dünya lisanslı çim biçme makinelerini deneyimleyebileceğiniz tek simülatördür. Büyük Britanya kırsalında çim biçme faaliyetinizi yönetirken bu özgün makineleri kullanmanın güzelliğini yaşayın.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, oyun marketinde ücretsiz yapımlar yanında diğer oyunlar için düzenli olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman güzel oyunlar ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti