reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, iki farklı ücretsiz oyun veriyor [9 Temmuz]

Epic Games Store tarafından bu sefer iki farklı oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapımlardan ilki, daha önce 25 TL’ye satılan Ancient Enemy oldu. Oyun için firma tarafından şu özet açıklama yapıldı: “Ancient Enemy, kötülüğün güçlerinin çoktan kazandığı, parçalanan bir dünyada geçen bir RYO kart savaşı oyunudur. Tatmin edici büyüler ve yetenekler ile biçimsiz düşmanları havaya uçur. Parçalanmış bir vahşi dünyada yolculuğa çık ve tüm düşmanların en ölümcülünü alt et!” Firma tarafından verilen diğer ücretsiz oyun ise daha önce 49 TL’ye satılan Killing Floor 2 oldu. Bu oyun içinse Epic tarafından şu açıklama geçildi: “KILLING FLOOR 2’de oyuncular, Horzine Corporation’ın art niyetli unsurlarınca yaratılan Zed adı verilen korkunç katillerin işgal ettiği Avrupa kıtasına iner. 6 kişilik Eşli oyun modu ve 12 kişilik VS modu ile Zed katliamlarıyla dolu bir kargaşa.”

Firma tarafından 14 Temmuz sonrasında ücretsiz yapılacak oyunlar ise açıklaması “Idle Champions of the Forgotten Realms, D&D çoklu evrenlerindeki karakterleri tek bir büyük macerada toplayan bir Dungeons & Dragons strateji yönetim oyunudur.” olan Idle Champions of the Forgotten Realms ve açıklaması “Güzel, elle çizilmiş animasyonlar ve yeniden orkestra ile bestelenmiş müzik altyapısı ile geliştirilen kült klasik, benzersiz bir keşif, aksiyon ve macera harmanıyla dönüyor!” olan Wonder Boy: The Dragon’s Trap olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, oyun marketinde ücretsis yapımlar yanında diğer oyunlar için düzenli olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti