reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, iki farklı ücretsiz oyun veriyor [14 Temmuz]

Epic Games Store tarafından bu sefer iki farklı oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapımlardan ilki Idle Champions of the Forgotten Realms oldu. Bu oyun için firma tarafından şu özet açıklama yapıldı: “Idle Champions of the Forgotten Realms, D&D çoklu evrenlerindeki karakterleri tek bir büyük macerada toplayan bir Dungeons & Dragons strateji yönetim oyunudur.” Verilen diğer ücretsiz oyun ise Wonder Boy: The Dragon’s Trap oldu. Bu oyun için Epic tarafından yapılan açıklama ise şöyle: “Güzel, elle çizilmiş animasyonlar ve yeniden orkestra ile bestelenmiş müzik altyapısı ile geliştirilen kült klasik, benzersiz bir keşif, aksiyon ve macera harmanıyla dönüyor!”

Bu arada Epic Games Store tarafından daha sonra verilecek diğer oyunlar da belli oldu. Resmi açıklamaya göre 21 Temmuz tarihinde Shop Titans oyunu ücretsiz olarak verilecek. Aynı tarihte açıklaması “Doğu Cephesi’ndeki 64 oyunculu manevra çarpışmalarıyla aslına uygun bir 1. Dünya Savaşı aksiyonu deneyimi yaşa. Gelmiş geçmiş en önemli çatışmaların birinde rol almaya hazırlanırken tüfeğini yanına al, kılıcını kuşan ve gaz maskeni elinin altında tut!” olan Tannenberg oyunu da ücretsiz olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, oyun marketinde ücretsiz yapımlar yanında diğer oyunlar için düzenli olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman güzel oyunlar ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti