reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, bir ücretsiz oyun daha veriyor [5 Ağustos]

Epic Games Store tarafından bu sefer sadece tek bir oyun ücretsiz olarak veriliyor. Firma oyuncuları sevindirmeyi sürdürüyor.

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapım, daha önce 39 TL‘ye satılan Unrailed! oldu. Bu oyunun firma tarafından yapılan açıklaması şöyle: “Unrailed!, yöntemsel olarak oluşturulan sonsuz sayıda dünya boyunca bir tren yolu kurmak için arkadaşlarınla birlikte çalışman gereken, çok oyunculu ve eşli bir oyundur. Bu dünyaların sakinleriyle rastgele karşılaşmalarında ustalaş, trenini geliştir ve raydan çıkmamasını sağla!” Firmadan yapılan açıklamaya göre Unrailed! oyunu 11 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olacak. 11 Ağustos sonrasında ise Cook, Serve, Delicious! 3?! ücretsiz olarak verilecek.

Cook, Serve, Delicious! 3?! için Epic Games tarafından yapılan resmî açıklama şöyle: “Milyonlar satan serinin bu devasa devam oyununda, savaşın yıkıcı etkilerini yaşayan Amerika çapında yüzlerce farklı yemeği dağıtırken, yemekleri pişir, servis et ve yemek kamyonu yönet!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sürekli olarak verdiği ücretsiz oyunlar ile özellikle bütçesi limitli olan Türkiye’deki oyuncuları çok memnun etmeye devam eden Epic Games, oyun marketinde ücretsiz yapımlar yanında diğer oyunlar için düzenli olarak büyük indirimler de yapmayı sürdürüyor. Bu arada elbette Steam tarafı da boş durmuyor. Steam da ciddi indirimler yanında zaman zaman güzel oyunlar ücretsiz olarak dağıtıyor.

Ücretsiz Epic Games Store oyunları gelmeye devam ederken bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti