reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Türkiye’de elektrikli bisiklet satan markalar bölüm 3: Carraro

Küresel olarak çok sayıda elektrikli bisiklet modeli satılıyor. Peki Türkiye’de hangi markalar bulunuyor? 3. bölümün konuğu Carraro.

Sizlerin karşısına sürekli olarak yeni elektrikli bisiklet (eBisiklet) modelleri çıkarıyoruz. Bu eBisiklet modellerinin büyük bölümü çok dikkat çekiyor ancak maalesef Türkiye’ye gelmiyor. Fakat Türkiye’ye gelen çok sayıda gelişmiş seçenek de bulunuyor. Bu açıdan yeni bir seriye başladık ve bu seride sizlere Türkiye’de eBisiklet’leri satılan markaları tanıtıyoruz. Bu bağlamda serinin üçüncü konuğu, yine üst seviye seçenekleri ile öne çıkan Carraro firması oluyor. Türkiye’de satılan tüm Carraro marka eBisiklet’ler direkt olarak buradaki bağlantıda görülebiliyor. Peki fiyatlar? Firmanın çok fazla modeli olduğundan sizlere spesifik olarak en yüksek ve en düşük seçenekleri göstereceğiz.

Türkiye’de satılan “en ucuz” Carraro imzalı eBisiklet modeli:

Firmanın aynı fiyat etiketini paylaşan birden fazla bisikleti var. Şirketin bu bağlamda en ucuz elektrikli bisiklet modelleri “E-Line serisinde yer alan dört farklı seçenek” ve bunlar Türkiye’de 5 Ağustos 2022 itibarıyla 20 bin TL fiyat etiketine sahipler. Katlanabilir ve normal yapıda hazırlanan ürünler, direkt olarak şehir içi kullanımına odaklanıyor. Ürünler arasında bir kargo bisikleti de yer alıyor.

Türkiye’de satılan “en pahalı” Carraro imzalı eBisiklet modeli:

Markanın Türkiye’deki en pahalısı “GRAVEL GE 8.0 28 11-V HD” modeli oluyor. Bu bisikletin fiyatı 5 Ağustos 2022 itibarıyla 65 bin TL seviyesinde yer alıyor. Bu üst seviye seçenek, direkt olarak yüksek performanslı ve hızlı sürüşe odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de satılan elektrikli bisiklet modellerini marka bazında paylaşmaya devam edeceğiz. Sayıları sürekli olarak artan eBisiklet modelleri, özellikle şehir içindeki ulaşımı değiştirmeyi sürdürüyor.

Türkiye’de yer alan elektrikli bisiklet markaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Yerli otomobili tasarlayan firmadan geleceğin traktörü