reklamı kapat

POPÜLER

Elektrikli bisiklet LOG Tasarım

Türkiye’de elektrikli bisiklet satan markalar bölüm 4: Bisan

Küresel olarak çok sayıda elektrikli bisiklet modeli satılıyor. Peki Türkiye’de hangi markalar bulunuyor? 4. bölümün konuğu Bisan.

Sizlerin karşısına sürekli olarak yeni elektrikli bisiklet (eBisiklet) modelleri çıkarıyoruz. Bu eBisiklet modellerinin büyük bölümü çok dikkat çekiyor ancak maalesef Türkiye’ye gelmiyor. Fakat Türkiye’ye gelen çok sayıda gelişmiş seçenek de bulunuyor. Bu açıdan yeni bir seriye başladık ve bu seride sizlere Türkiye’de eBisiklet’leri satılan markaları tanıtıyoruz. Bu bağlamda serinin dördüncü konuğu, Türkiye’nin çok yakından tanıdığı Bisan firması oluyor. Türkiye’de satılan tüm Bisan marka eBisiklet’ler direkt olarak buradaki bağlantıda görülebiliyor. Peki fiyatlar? Firmanın çok fazla modeli olduğundan sizlere spesifik olarak en yüksek ve en düşük seçenekleri göstereceğiz.

Türkiye’de satılan “en ucuz” Bisan imzalı eBisiklet modeli:

Şirketin en ucuz elektrikli bisiklet modeli “E-Porter” ve Türkiye’de 6 Ağustos 2022 itibarıyla 13 bin TL fiyat etiketine sahip. Üç tekerlekli yapıda hazırlanan model, şehir içi kullanımı için herkese hitap etmeyen bir seçenek oluyor. Bu modelin ana amacı kargo/ paket taşımak ve bu konuda Türkiye’de satılan nadir elektrik temelli modellerden.

Türkiye’de satılan “en pahalı” Bisan imzalı eBisiklet modeli:

Şirketin en pahalı elektrikli bisiklet modeli “Zeus – XT” ve Türkiye’de 6 Ağustos 2022 itibarıyla tam 103 bin TL fiyat etiketine sahip. Üst seviye parçalar üzerine kurulan model, direkt olarak dağ bisikleti sınıfında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de satılan diğer eBisiklet modellerini marka bazında paylaşmaya devam edeceğiz. Sayıları sürekli olarak artan eBisiklet modelleri, özellikle şehir içindeki ulaşımı değiştirmeyi sürdürüyor.

Türkiye’de yer alan elektrikli bisiklet markaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Yerli otomobili tasarlayan firmadan geleceğin traktörü