reklamı kapat

POPÜLER

APEC APB2 elektrikli bisiklet

80 kilometre menzil sunan APEC APB2 elektrikli bisiklet için A101 kampanyası

APEC APB2 elektrikli bisiklet A101’de satışa sunuluyor. 11 Ağustos‘ta satışa sunulacak model 250 watt güç sunan bir motorla geliyor. Batarya dahil 27 kilogram ağırlığındaki bisiklette taşınabilir bir pil bulunuyor.

Kullanıcılar bu pili kolay bir şekilde bisikletten çıkarabiliyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen APEC APB2 tam dolu pille 80 kilometreye varan bir menzil değeri sunuyor. Bu değer yol ve hız koşullarına göre değişiklik gösterebiliyor. Kullanıcılar elektrikli bisiklette çok fazla sürat yaptığında veya bisikleti yokuşlarda kullandığında bu menzil değeri düşüyor. 117 kilogram taşıma kapasitesi sunan modelde LED ön far ve stop lambası bulunuyor. Bu sayede bisikleti geceleyin de sürmek mümkün oluyor. Ön ve arka tarafında mekanik disk frenin kullanıldığı modelde güç destekli LCD ekran mevcut. Kullanıcılar bu ekran üzerinden bisikletle ilgili bilgilere hızlıca ulaşabiliyor. 6 seviyeli vites sistemini bünyesinde barındıran bisiklette hafif alüminyum jantlar kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC APB2 elektrikli bisiklet modelinin fiyatı ne kadar?

Volta Motor tarafından üretilen bisiklette otomatik yüksek akım ve düşük voltaj korumasına destek veriyor. Yol tutuşunu artıran yerli lastiklerin tercih edildiği bisikletin peşin fiyatı 9.499 TL. Elektrik bisiklet kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın