reklamı kapat

POPÜLER

Apec APT4

41 menzil sunan APEC APT4 üç tekerlekli elektrikli moped için A101 fırsatı [18 Ocak 2024]

 - Güncelleme: 18 Ocak 2024 12:12

APEC APT4 elektrikli moped yeniden A101’de satışa çıkıyor. Üç tekerlekli bir elektrikli moped olan araç, Volta’nın Türkiye’de ürettiği bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Araç için kullanıcıların plaka çıkarma zorunluluğu bulunuyor.

Resmi olarak ÖTV ve tescil işlemleri yapılacağından, ürünün fatura edilmesinden sonra iptal ve iade işlemi yapılamıyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen araç, 1.000 watt’lık bir motor gücü sunuyor. Tam dolu pille 41 kilometrelik bir menzil vadeden moped’de 60 V 20 AH batarya yer alıyor. Bir kişilik oturma kapasitesi sunan moped’in ön ve arka tarafında kampana fren yer alıyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen aracın ön tarafında LED ön far bulunuyor. Park frenine de sahip olan araçta geri sürüş modu da mevcut. Direksiyon kilidi, geniş yükleme platformu ve üç kademeli elektronik vites araçta sunulan diğer özellikler arasında. Ön teleskopik süspansiyonu bünyesinde barındıran araçta dönüş kabiliyetini artıran diferansiyel sistemi de var. Batarya kütlesi 30 kilogram olan aracın azami taşıma kapasitesi ise 215 kilogram.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

APEC APT4 üç tekerlekli elektrikli bisiklet geniş bagaj hacmiyle de dikkat çekiyor

Arka tarafında yer alan bagaj alanı sayesinde kullanıcılar alışveriş poşetlerini veya çantalarını buraya yerleştirebiliyor. A101’in online sayfası üzerinden sipariş verebileceğiniz aracın fiyatı ise 36.990 TL. Araç kredi kartlarıyla 9 taksitli olarak da satın alınabiliyor. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu da söyleyelim.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın