reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice Earbuds X5 Lite

Bütçe dostu Honor Choice Earbuds X5 Lite için BİM fırsatı [Ocak 2024]

Honor Choice Earbuds X5 Lite kablosuz kulaklık BİM’de satışa sunuluyor. Önümüzdeki hafta BİM’de kampanyalı olarak satışa çıkacak kulaklık bütçe dostu bir kablosuz kulaklık. 10 mm geniş kompozit diyaframlı hareketli bobin, güçlü bas ve zengin ayrıntılar sunarak yüksek perde sağlıyor.

Aramalar sırasında çift mikrofonlu ENC net ses alma ve gönderme özelliği gürültülü ortamlarda kullanıcıların daha iyi görüşmeler gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Kulaklıkta parazit önleme performansını önemli ölçüde artıran ve hızlı bağlantılar sağlayan çift modlu Bluetooth 5.3 yongası yer alıyor. Cihazda oyun sinyallerine hızla yanıt vermek ve ses ile videoyu senkronize etmek için düşük oyun gecikme modunu etkinleştirmek mümkün. IP54 sertifikasına destek veren kulaklık bu sayede suya karşı da dayanıklı. Şarj kutusunun kapağı açıldığında bir açılır pencere görünüyor ve kulaklıklar hızlı bir şekilde akıllı telefonlara bağlanabiliyor ve eşleştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice Earbuds X5 Lite kablosuz kulaklığın kampanyalı fiyatı ne kadar?

Honor AI Space uygulamasında kulaklıklar için daha fazla özel ayar yapılabiliyor. Dokunmatik kontrol özelliğine de sahip olan kulaklığın BİM’deki fiyatı ise 699 TL. Kablosuz kulaklık kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitle temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER