reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice Earbuds X5

Honor Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklık için yeni fiyat avantajı [Mart 2024]

Honor Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklık modelinin fiyatı yeniden düştü. Bütçe dostu bir kablosuz kulaklık olan cihaz beyaz renkli bir gövdeye sahip. Kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğiyle ve uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Honor Choice Earbuds X5 aktif gürültü engelleme özelliğiyle çevredeki gürültüyü azaltabiliyor.  Şeffaf ortam sesi özelliğine de sahip olan kulaklık bu sayede kullanıcıların çevrelerindeki olup biteni duyabilmelerine imkan tanıyor. Çift mikrofonlu ENC teknolojisi ortam sesini azaltabiliyor ve insan sesini dış gürültüdendoğru bir şekilde tanıyabiliyor. Bu sayede kullanıcılar gürültülü oramlarda rahatlıkla görüşmeler gerçekleştirebiliyor. Kulaklığın pili tam olarak şarj edildiğinde 9 saate varan pil ömrü deneyimi elde edilebiliyor. Şarj kutusuyla birlikte kulaklığın pili 35 saate kadar çıkabiliyor. IP54 sertifikasıyla su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı olan kulaklıkta ses ve videoyu senkronize etmek için düşük gecikme modunu etkinleştirmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklık uygun fiyata kulaklık arayanlara hitap ediyor

Kulaklık Honor AI Space uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor.  Honor AI Space uygulaması özelleştirilmiş dokunmatik kontrol ses kalitesi ayarı ve sürekli ürün yazılımı yükseltmesi sağlıyor. Hızlı eşleştirme özelliğiyle kulaklık mobil cihazlara kolay bir bağlantı imkanı tanıyor.  Piyasada daha yüksek fiyata satılan kulaklığın indirimli fiyatı ise 740 TL.

Honor

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER