reklamı kapat

POPÜLER

Kiwi KVC-4108

Bütçe dostu Kiwi KVC-4108 kablosuz dikey süpürge için A101 kampanyası [28 Mart 2024]

Kiwi KVC-4108 kablosuz dikey süpürge için A101 kampanyası açıklandı.  Daha önceden paylaştığımız Kiwi KVC-4040 süpürgesinde olduğu gibi bu model de Dyson’un süpürge modellerinde olduğu gibi elde taşınır bir moda sahip.

Bu sayede kullanım kolaylığı sağlayan süpürge, otomobilleri temizlemek için de ideal bir kullanım sağlıyor. Yüksek emiş gücüne sahip 22,2V lityum iyon güçlü motoru bünyesinde barındıran süpürge güçlü emiş için siklon teknolojisinden yararlanıyor. 2 adet kademeli ayarlanabilir emiş gücüne destek veren süpürge yerden tasarruf sağlayan hafif ve kompakt bir tasarıma sahip. Çıkarılabilir HEPA filtrenin tercih edildiği cihazın toz kapasitesi ise 0.5 litre. Tek dokunuşla kolay toz boşaltma tuşunun da yer aldığı süpürgenin aksesuarları arasında şarj adaptörü, aralık başlığı, fırça başlığı, fırçalı saç kılı temizleme aparatı, duvara montaj aparatı ve vidalar bulunuyor. Süpürgede standart kullanımda kullanılan aksesuarının ön tarafında aydınlatma da var. Süpürge bu aydınlatma sayesinde tozları daha iyi toplayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kiwi KVC-4108 süpürgenin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihazda mop özelliği ise yok .Süpürgenin A101’deki fiyatı ise 699 TL. Kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebilen süpürge uygun fiyata satın alabileceğiniz süpürge modellerinden biri.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın