reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice Earbuds X5 Lite

Honor Choice Earbuds X5 Lite kablosuz kulaklık için yeni BİM fırsatı [22 Mart 2024]

Honor Choice Earbuds X5 Lite kablosuz kulaklık için yeni BİM fırsatı açıklandı. Uygun fiyatlı bir kablosuz modeli olan cihaz 10 mm geniş kompozit diyaframlı hareketli bobine sahip. Bu bobin güçlü bas ve zengin ayrıntılar sunarak yüksek perde sağlıyor.

Aramalar sırasında çift mikrofonlu ENC net ses alma ve gönderme özelliği gürültülü ortamlarda kullanıcıların daha iyi görüşmeler gerçekleştirmesine imkan tanıyor. Kulaklıkta parazit önleme performansını önemli ölçüde artıran ve hızlı bağlantılar sağlayan çift modlu Bluetooth 5.3 yongası yer alıyor. Cihazda oyun sinyallerine hızla yanıt vermek ve ses ile videoyu senkronize etmek için düşük oyun gecikme modunu etkinleştirmek mümkün. IP54 sertifikasına destek veren kulaklık bu sayede suya karşı da dayanıklı. Şarj kutusunun kapağı açıldığında bir açılır pencere görünüyor ve kulaklıklar hızlı bir şekilde akıllı telefonlara bağlanabiliyor ve eşleştirilebiliyor. Kulaklık tam dolu pille 35 saate varan pil ömrü sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice Earbuds X5 Lite kablosuz kulaklığın BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Honor AI Space uygulamasında kulaklıklar için daha fazla özel ayar yapılabiliyor. Dokunmatik kontrol özelliğine de sahip olan kulaklığın BİM’deki fiyatı ise 649 TL. Kablosuz kulaklık kredi kartlarıyla peşin fiyatına 6 taksitle temin edilebiliyor. Yeni indirim haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz, LOG’u takip etmeye devam edin.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın