reklamı kapat

POPÜLER

Honor Choice Earbuds X5

ANC’li Honor Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklık için yeni indirim fırsatı [Aralık 2023]

Honor Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklık modelinin fiyatı geriledi. Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan kulaklık aktif gürültü engelleme özelliğiyle ve uzun pil ömrüyle göze çarpıyor.

Honor Choice Earbuds X5 aktif gürültü engelleme özelliğiyle çevredeki gürültüyü azaltabiliyor.  Şeffaf ortam sesi özelliğine de sahip olan kulaklık bu sayede kullanıcıların çevrelerindeki olup biteni duyabilmelerine imkan tanıyor. Çift mikrofonlu ENC teknolojisi ortam sesini azaltabiliyor ve insan sesini dış gürültüden
doğru bir şekilde tanıyabiliyor. Bu sayede kullanıcılar gürültülü oramlarda rahatlıkla görüşmeler gerçekleştirebiliyor. Kulaklığın pili tam olarak şarj edildiğinde 9 saate varan pil ömrü deneyimi elde edilebiliyor. Şarj kutusuyla birlikte kulaklığın pili 35 saate kadar çıkabiliyor. IP54 sertifikasıyla su sıçramalarına ve toza karşı dayanıklı olan kulaklıkta ses ve videoyu senkronize etmek için düşük gecikme modunu etkinleştirmek mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor Choice Earbuds X5 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Kulaklık Honor AI Space uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor.  Honor AI Space uygulaması özelleştirilmiş dokunmatik kontrol ses kalitesi ayarı ve sürekli ürün yazılımı yükseltmesi sağlıyor. Hızlı eşleştirme özelliğiyle kulaklık mobil cihazlara kolay bir bağlantı imkanı tanıyor.  Piyasadaki fiyatı 1.599 TL olan kulaklık yapılan indirimle 1.299 TL‘ye temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER