reklamı kapat

POPÜLER

Epic Games Store LOG Tasarım

Epic Games Store, birçok oyunda indirim fırsatları sunuyor

Epic Games Store oyun marketinde birçok oyun için güzel indirimler yapılıyor. Firma yaz dönemini oyunsuz geçirmenizi istemiyor.

Epic Games Store içerisindeki 14 Temmuz tarihinde başlayan Yaz İndirimi 2022″ 28 Temmuz tarihine kadar sürecek. Direkt olarak buradan veya buradan ulaşabileceğiniz sayfalarda Epic tarafından birçok oyunun fiyatına ciddi indirimler yapıldığı görülüyor. Bu indirimleri firma kendisi şöyle açıklıyor: “Yaz İndirimi ile Epic Games Store’da ortalık kızışıyor. Favori oyunlarındaki %75’e varan indirimlerle yazını unutulmaz bir mevsime dönüştür.” Bu arada firma indirimler yanında ücretsiz oyunlar vermeyi de aktif olarak sürüyor. Şu an Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen oyunlardan birisi Idle Champions of the Forgotten Realms. Bu oyun için firma tarafından şu özet açıklama yapıldı: “Idle Champions of the Forgotten Realms, D&D çoklu evrenlerindeki karakterleri tek bir büyük macerada toplayan bir Dungeons & Dragons strateji yönetim oyunudur.” 

Şu an elde edilebilen diğer ücretsiz oyun ise Wonder Boy: The Dragon’s Trap oldu. Bu oyun için Epic tarafından yapılan açıklama ise şöyle: “Güzel, elle çizilmiş animasyonlar ve yeniden orkestra ile bestelenmiş müzik altyapısı ile geliştirilen kült klasik, benzersiz bir keşif, aksiyon ve macera harmanıyla dönüyor!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu arada EGS tarafından daha sonra verilecek diğer oyunlar da belli oldu. Yapılan resmî açıklamaya göre 21 Temmuz tarihinde Shop Titans oyunu ücretsiz olarak verilecek.

Aynı tarihte açıklaması “Doğu Cephesi’ndeki 64 oyunculu manevra çarpışmalarıyla aslına uygun bir 1. Dünya Savaşı aksiyonu deneyimi yaşa. Gelmiş geçmiş en önemli çatışmaların birinde rol almaya hazırlanırken tüfeğini yanına al, kılıcını kuşan ve gaz maskeni elinin altında tut!” olan Tannenberg oyunu da ücretsiz olacak.

Epic Games Store indirimleri bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti