reklamı kapat

POPÜLER

Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming, çok sayıda ücretsiz oyun veriyor

Aylık sadece 7,90 TL‘ye abone olunabilen Amazon Prime Gaming üzerinden kullanıcıları sevindirecek çok sayıda ücretsiz oyun veriliyor.

Buradan hesap girişi yaparak elde edebileceğiniz bu oyunlar tam olarak Mass Effect Legendary Edition, Grid Legends, Need For Speed Heat ve “Star Wars” oyunları Jedi Knight, Jedi Academy, Jedi Knight II – Jedi Outcast – Republic Commando. Gerçekten daha önce oynamadıysanız çok keyif alacağınız oyunlar dışında, firmanın bir süredir ücretsiz olarak verdiği tam listesi burada yer alan bazı başka yapımlar da bulunuyor. Ücretsiz oyun konusunda pazarın sürekli gündemde kalan en önemli ismi ise Epic Games firması oluyor. Hata şirket şu an iki farklı oyunu herkese tamamen ücretsiz olarak veriyor. 

Epic Games Store tarafından oyunculara ücretsiz hediye edilen yeni yapımlardan ilki, daha önce 25 TL’ye satılan Ancient Enemy oldu. Oyun için firma tarafından şu özet açıklama yapıldı: “Ancient Enemy, kötülüğün güçlerinin çoktan kazandığı, parçalanan bir dünyada geçen bir RYO kart savaşı oyunudur. Tatmin edici büyüler ve yetenekler ile biçimsiz düşmanları havaya uçur. Parçalanmış bir vahşi dünyada yolculuğa çık ve tüm düşmanların en ölümcülünü alt et!”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firma tarafından verilen diğer ücretsiz oyun ise daha önce 49 TL’ye satılan Killing Floor 2 olmuştu. Bu oyun içinse Epic tarafından şu açıklama geçildi: “KILLING FLOOR 2’de oyuncular, Horzine Corporation’ın art niyetli unsurlarınca yaratılan Zed adı verilen korkunç katillerin işgal ettiği Avrupa kıtasına iner. 6 kişilik Eşli oyun modu ve 12 kişilik VS modu ile Zed katliamlarıyla dolu bir kargaşa.”

Ücretsiz Amazon Prime Gaming oyunları yanında bu da ilginizi çekebilir: OPPO’nun hazırladığı ilginç telefon konsepti