reklamı kapat

POPÜLER

Trek Verve+ 3 elektrikli bisiklet
Trek Verve 3
Trek Verve 3
Trek Verve 3

136 kilometre menzil sunan Bosch motorlu elektrikli bisiklet: Trek Verve+ 3

157 kilometre menzil sunan Trek Rail 5 SX elektrikli dağ bisikletinin ardından bu kez diğer bir elektrikli Trek bisikletiyle ilgili detayları paylaşmak istiyoruz.

Trek Verve+ 3 isimli bisiklet kullanıcıların günlük yolculuklarında, işe gidip gelmelerinde veya antremanlarında kullanabilecekleri hibrit bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bosch pedal destek sistemiyle gelen modelin kadrosunda alüminyum bir malzeme kullanılıyor. 9 vitesli Shimano aktarma organını bünyesinde barındıran bisiklet saatte 32 kilometre hıza çıkabiliyor. Bosch’un PowerTube 500 pilinin ve Active Line Plus motorun  yer aldığı bisiklet ekonomik modda 136 kilometre menzil sunuyor. Bisiklet turbo modda 71 kilometrelik bir menzile sahip. Her türlü hava koşulunda üst düzey fren performansı için hidrolik disk frenlerin tercih edildiği bisiklette delinmeye dayanıklı lastikler bulunuyor. Bisikletin ön ve arka tarafında aydınlatma sistemi de mevcut. Kullanıcılar ekstra far seti almadan bisikleti geceleyin de sürebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Trek Verve+ 3 yüksek fiyatıyla belli bir kesime hitap ediyor

Trek Verve+ 3’ün arka kısmında bagaj aksesuarı da yer alıyor. Kullanıcılar bu bagaj kısmına çantalarını veya poşetlerini yerleştirebiliyor. Süspansiyon çatalla gelen bisiklette gösterge ekranı var. Bu gösterge ekranı üzerinden pil durumu ve hız değeri kolayca görüntülenebiliyor. Bisikletin Türkiye’deki fiyatı ise 74.750 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın