reklamı kapat

POPÜLER

Türkiye'de satılan en pahalı elektrikli bisiklet
Türkiye'de satılan en pahalı elektrikli bisiklet

Türkiye’de satılan en pahalı elektrikli bisiklet

Elektrikli bisikletlerin popülerliği gün geçtikçe artıyor. Peki Türkiye’de satılan en pahalı elektrikli bisiklet modeli hangisi dersiniz?

Elektrikli bisiklet modelleri sürekli olarak artıyor. Hemen her gün yeni bir model çıkıyor. Bu modellerin birçoğu Türkiye’de de satılıyor. İşte bunlardan birisi de Trek firmasının POWERFLY FS 9 isimli gelişmiş dağ bisikleti. Bu bisiklet Türkiye’de tam 5.990 euro yani 38 bin TL‘ye satılıyor. Fiyatıyla gerçekten nefes kesen model, gelişmiş sistemler üzerine kuruluyor. Toplam ağırlığı 23,22 kg olan bisiklet, değiştirilebilir pil sistemiyle dikkat çekiyor. Burada Bosch PowerTube 500 Wh kullanılırken, modelin merkezinde 250W gücünde Bosch Performance CX motor yer alıyor. Shimano XT 4 pistonlu frenler ile yüksek performansını dizginleyebilen elektrikli bisiklet modelinin, önünde ve arkasında RockShox marka süspansiyonlar kullanılıyor. Kişilere oldukça etkili seviyede sürekli pedal desteği sağlayan model, gidonunda sürücüyü pil seviyesi gibi konularda bilgilendirmek adına ufak bir Bosch imzalı ekran taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Trek POWERFLY FS 9 alanın en iddialı elektrikli bisiklet modellerinden

Bu arada Trek firmasının diğer e-bike modelleri de oldukça pahalıya satılıyor. Daha gündelik kullanıma uygun POWERFLY 5 modeli Türkiye’de tam 24 bin TL fiyat etiketine sahip. Firmanın yine şehir içinde kullanıma yönelik bir başka modeli DUAL SPORT ise tam 26 bin TL fiyatla elde edilebiliyor. Bu fiyatlar motosiklet seviyesinde ve süreci gerçekten çok ama çok ciddiye alanlara hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Her bisikleti elektrikli hale getirin