reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV 5 Pro akıllı televizyon

QLED panelli Xiaomi Mi TV 5 Pro akıllı televizyon tanıtıldı; işte fiyatı ve tüm özellikleri

 - Güncelleme: 06 Kasım 2019 09:47

Xiaomi Mi CC9 Pro yanında Xiaomi Mi TV 5 Pro akıllı televizyon da görücüye çıktı. Firmadan iddialı bir model daha geldi.

Xiaomi Mi TV 5 Pro, firmanın çok iddialı olduğu televizyon pazarının en yeni üyesi oldu. Çok ince çerçevelere ve ince bir kasaya sahip olan televizyon, genel olarak oldukça iddialı görünüyor. 8K ve HDR 10+ destekli Quantum Dot panel (QLED) üstüne kurulan televizyon, 55 inç, 65 inç ve 75 inç olmak üzere üç farklı boyutta tasarlanmış. Görüntü kalitesinin ve renk doğrulunun çok yüksek olduğu aktarılan Mi TV 5 Pro, 4 GB RAM, 12 nm Amlogic T972 işlemciye ve 64 GB eMMC dahili depolamaya sahip. Dolby Atmos ve DTS destekleri de unutulmaya akıllı televizyon, MEMC teknolojisiyle akıcı bir izleme deneyimi sunabiliyor. Modelin başlangıç fiyatı 55 inç için 537 dolar gibi iddialı bir seviyede yer alıyor. 65 inç için 713 dolar, 75 inç içinse 1.425 dolar verilmesi gerekiyor. Bu fiyatlar rakiplerden çok daha aşağıda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV 5 Pro yanında normal Mi TV 5 modelleri de geldi

Normal Mi TV 5 serisi de 55 inç, 65 inç ve 75 inç olmak üzere üç farklı boyutta geliyor. Bu modellerin Pro seriden farkı ise Quantum Dot panel ile gelmiyor olmaları. 3 GB RAM + 32 GB depolama kullanan Mi TV 5 serisi, benzer tasarıma sahip ve Dolby Atmos ve DTS desteklerini eksik etmiyor. Daha bütçe dostu modelleri başlangıç fiyatı 428 dolar seviyesinde yer alıyor. Özellikle bu seri Türkiye için büyük önem arz ediyor. Çünkü modelin Türkiye’de de satılması bekleniyor. Xiaomi Türkiye televizyonları buraya getirmek adına önemli çalışmalar içerisinde.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni akıllı saati

İLGİLİ HABERLER