reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Pro akıllı televizyon

Xiaomi Mi TV Pro geliyor; işte ilk bilgiler ve olası fiyatlar

Çin merkezli dev isim Xiaomi, 24 Eylül tarihinde bir donanım etkinliği düzenliyor. İşte bu etkinlik kapsamında akıllı televizyon Mi TV Pro geliyor.

Xiaomi, akıllı telefon tarafında olduğu kadar akıllı televizyon tarafında da ses getiriyor. İşte burada firmanın ürün gamına ekleyeceği son model Mi TV Pro olacak. Mi Mi 5G / Mi Mix 4 ve Mi 9 Pro 5G ile beraber lanse edilecek televizyon, ortaya çıktığı kadarıyla ince çerçeveli şık bir tasarıma sahip. 55 inç ve 65 inç olmak üzere iki farklı boyutu bulunan modelin, henüz diğer özellikleri ya da fiyatı bilinmiyor. Ancak firma eğer eski fiyat politikasını sürdürürse 55 inç olan 424 dolar, 65 inç olan ise yaklaşık olarak 565 dolar seviyesinde satışa çıkacak. Bu açıdan bütçe dostu olacak denilen yeni akıllı televizyon, metal bir gövde üstüne kuruluyor. Yani fiyat performans konusunda yine sınırlar zorlanacak gibi duruyor.

Xiaomi Mi TV Pro akıllı televizyon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi, en son alt marka üstünden Redmi TV’yi tanıtmıştı

Bu akıllı televizyon Redmi Note 8 ve Note 8 Pro modellerin yanında görücüye çıkarılmıştı. Tam 70 inç boyutunda olan model, ince çerçeveli şık bir tasarıma sahip. 4K HDR destekli bir panel üstüne kurulan TV, gücünü sekiz çekirdekli 64 bit işlemciden alıyor ve Mali-450 MP3 GPU birimini taşıyor. 2 GB RAM’i ve 16 GB dahili depolaması bulunan model, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac ve Bluetooth 4.2 desteklerini de taşıyor. Bünyesinde üç adet HDMI ve iki adet USB portu bulunan Redmi TV, sesli olarak kontrol edilebiliyor ve bu bağlamda XiaoAI dijital asistan ile geliyor. Ses tarafında Dolby Audio ve DTS-HD destekleri unutulmayan modern cihaz, yaklaşık olarak 531 dolar satış fiyatı bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 11 Pro ile çekilmiş 4K video