reklamı kapat

POPÜLER

iphone 11 Pro Max Apple

iPhone 11 Pro ile çekilmiş 4K sinematik video [İzle]

iPhone 11 Pro ile 11 Pro Max, bünyelerinde yer alan kameralar ile 4K video çekebiliyor. Peki burada bizleri tam olarak nasıl bir kalite bekliyor?

İşte bunun cevabını vermek isteyen Apple, kısa süre önce iPhone 11 Pro ile çekilmiş yukarda izleyebileceğiniz sinematik videoyu yayımladı. Bizde 1080P çözünürlükte izleyebileceğiniz, 4K çözünürlükteki tam sürümü ise burada yer alan video, Diego Contreras tarafından 11 Pro kullanılarak ve direkt olarak cihazın içerisinde düzenlenerek kayıt altına alınmış. Video açısından doğru ekipman, bilgi ve şartlar altında çok iyi sonuçlar verecek gibi duran 11 Pro ve 11 Pro Max, renkleri bir iPhone’dan beklendiği üzere doğal tonlarda işliyor. 12 megapiksel çözünürlükteki üç kamerası da aynı kalitede olan ve bunlar arasında pürüzsüz geçiş sunabilen telefonlar, 4K çözünürlükte maksimum 60 fps çekim yapabiliyor. Daha yüksek kare hızları (120 fps ve 240 fps) 1080P çözünürlükte sunulurken, modellerin ön kameraları da 4K 60 fps video çekebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 11 Pro ve 11 Pro Max, sadece kamera konusunda öne çıkıyor

Modellerin tüm kamera detaylarına buradaki detaylı haberimizden ulaşabilirsiniz. A13 Bionic işlemcileri de yüksek performansıyla beğeni toplayan telefonlar, bunun haricindeki detayları, fiyatları ve “sunmadıkları özellikleriyle” ciddi şekilde eleştiri alıyor. Modellerin fiyatlarına ve yurt dışından Türkiye’ye getirme maliyetlerine buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Video

Bu da 11 Pro’lar için yayımlanan ana tanıtım videosu