reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3
AirPods 3
AirPods 3
AirPods 3

Apple AirPods 3 böyle mi görünecek? Şüphe uyandıran bir prototip ortaya çıktı

Apple’ın en popüler kablosuz kulaklık modeli AirPods, uzun süredir aynı tasarımla hayatımızda. Firma yeni versiyonu da geliştiriyor. İşte yeni yapılan bir sızıntı bunu gözler önüne sermiş olabilir.

Apple’ın tartışmasız son yıllarda çıkardığı en popüler ürünlerin başında AirPods geliyor. Adeta kablosuz kulaklık karşılığı haline gelen cihaz, gelen bilgiler doğruysa 2020’de yenileniyor. AirPods 3 olarak isimlendirileceği tahmin edilen yeni ürün, teknik olarak bazı detaylar alıyor. Sağlam kaynaklara göre yeni AirPods’un en büyük yeniliği gürültü engelleme özelliği olacak. 160 dolardan daha pahalıya satılacağı söylenen bu sürüm, bir prototip sızıntısı ile gündemde yer alıyor. Aşağıdaki görsellerin AirPods 3’ün prototip haline ait olduğu söyleniyor ve bu da sürpriz yaratıyor. Çünkü bu model mevcut AirPods’tan çok daha kısa bir gövdeye sahip. Buna karşın biraz daha geniş gibi duran prototip, şu an kafaları karıştırmış durumda. Dediğimiz gibi gerçekliği konusunda biraz şüphelerin olduğu bu ürünün, bir “lite” ya da “mini” versiyon olabileceği de söyleniyor.

AirPods 3
AirPods 3
AirPods 3
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce yeni bir Apple AirPods kablosuz kulaklık duyurulmamış mıydı?

Evet orijinal versiyonunu üstüne kış aylarında yeni biri sürüm gelmişti. Aynı isim altında gelen yeni model ilk sürümle aynı tasarımı kullanıyor. Gücünü tümüyle yeni olarak geçen H1 kulaklık çipinden alan kablosuz kulaklık, bu sayede aygıtlarla çok daha hızlı ve stabil bir kablosuz bağlantı kuruyor. Şirkete göre model aktif aygıtlar arasında 2 kata kadar daha hızlı geçiş yapabiliyor ve telefon görüşmeleri için 1,5 kat daha hızlı bağlantı süresi sunuyor. H1 çip aynı zamanda sesle Siri aktivasyonuna olanak veriyor ve oyun oynarken ses gecikmesini %30’a kadar azaltıyor. Ana haznesi kablosuz olarak şarj edilebilen ürün, bunlar haricinde bir yenilik getirmiyor. Esas yenilik yeni modelde yapılacak deniyor.

İlgili Video

Firmanın en yeni iPhone modeli