reklamı kapat

POPÜLER

Apple AirPods AirPlus

Popüler kablosuz kulaklık Apple AirPods’a kablosuz şarj ekleyen bütçe dostu aksesuar [Video]

Apple‘ın son dönemde ürettiği en popüler aksesuar AirPods, biliyorsunuz henüz kablosuz şarj yeteneğine sahip değil. Hazırlanan yeni bir aksesuar AirPlus işte tam da bunu çözüyor.

Kablosuz kulaklık denildiği zaman akla gelen ilk seçenek olan AirPods, yıl sonunda kablosuz şarj edilebilen bir şarj kutusuna kavuşuyor. Bu şarj kutusunun kulaklıklar yanında destekli iPhone’ları da şarj edebileceği söylenirken, AirPlus isimli aksesuar kablosuz şarjı şimdiden mümkün kılıyor. Kulaklık için hazırlanmış bir kılıf olan ürün, ilk olarak 15 dolarlık fiyatıyla dikkat çekiyor. Silikon olduğu için kulaklığı düşmelerden koruyan ürün, Qi şarj standardına destek veriyor. Böylece AirPods kablosuz olarak birçok farklı cihazda şarj edilebiliyor. Farklı renk seçenekleriyle hazırlanan ve oldukça ince olan AirPlus, buradan ön sipariş yapılarak elde edilebiliyor. 25 gramlık ürüne kaybolmalara karşı bir askı da takılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple AirPods AirPlus

Apple AirPods 2 de yolda

Daha önce uyduğumuz kadarıyla kulaklığı yenisi 2019 içerisinde geliyor. Tasarımsal olarak ilk modelden çok da farklı olması beklenmeyen kulaklık, gelişmiş bir kablosuz bağlantı çipiyle geliyor. Buna ek olarak yeni model “Hey Siri” komutuna da destek veriyor. Bu sayede kişiler şimdi olduğu gibi dijital asistanı aktif etmek için dokunmak zorunda kalmıyor. Bu açıdan iPhone ile HomePod‘daki sesli “Hey Siri” altyapısını kulaklığa getirecek firma, böylece daha kullanışlı bir yapı kuracak. Su geçirmez yapıda tasarlanan kulaklık, aynı zamanda biyometrik özelliklere de sahip olacak. Yani kulaklık anlık olarak nabzınıza da bakacak.