reklamı kapat

POPÜLER

Belkin Soundform Freedom True Wireless Earbuds kablosuz kulaklık

Belkin’den iPhone sahiplerinin dikkatini çekecek kablosuz kulaklık

Dünyanın en büyük Apple’a yönelik aksesuar üreticilerinden Belkin, CES 2021’de de dikkat çeken birden fazla duyuruya imza attı.

Belki tarafından CES 2021’de tanıtılan ilk ve en çok dikkat çeken ürün SoundFrom Freedom isimli kablosuz kulaklık oldu. Bu Apple AirPods Pro’yu andıran kablosuz kulaklığın en büyük özelliği Apple’ın “Find My” uygulamasına dahil olan ilk üçüncü parti aksesuar olması. Yani bu ürün Apple’ın Find My uygulaması üzerinden gerçek bir Apple ürünü gibi takip edilebiliyor. Burada biliyorsunuz diğer iPhone kullanıcılarının gizli  takip verileri kullanılıyor ve böylece kayıp objeler belirli durumlarda kolaylıkla bulunabiliyor. Bu da gerçekten güzel görünüyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği olan kulak içi formundaki SoundFrom Freedom, şarj özellikli hazne ile geliyor. Bu hazne Qi desteğine sahip yani kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Bünyesinde aynı zamanda USB-C portu yer alan Belkin imzalı SoundFrom Freedom, IPX5 sertifikasına sahip. Yani model terden kolay kolay etkilenmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Belkin SoundFrom Freedom kablosuz kulaklık fark yaratıyor

15 dakikalık şarj ile 2 saatlik kullanım ömrü getiren SoundFrom Freedom, henüz kaça satılacak bilinmiyor. Çok pahalı olmasını beklemediğimiz ürün dışında Belkin’den Boost Charge Pro 2-in-1 Wireless Charger Stand modeli de geldi. Bu aşağıda gördüğünüz ürün, MagSafe ile iPhone’u, altında ise bir AirPods’u şarj edebiliyor. Bu ürün sadece iPhone 12’lerle uyumlu.

İlginizi Çekebilir

Otomobillerin içi gelecekte tam da böyle olacak