reklamı kapat

POPÜLER

CES 2020 Belkin, kablosuz şarj cihazı, hoparlör ve asistanı buluşturdu
Belkin, kablosuz şarj cihazı, hoparlör ve asistanı buluşturdu

Belkin, kablosuz şarj cihazı, hoparlör ve asistanı buluşturdu

CES 2020 kapsamında hem hoparlör, hem asistan, hem de kablosuz şarj cihazı olarak işlev görecek Belkin ve Devialet iş birliğinin ürünü ortaya çıktı.

Belkin, hoparlör, kablosuz şarj cihazı ve asistan özellikleriyle donatılmış en yeni ürününü CES 2020 kapsamında ortaya çıkardı. Kablosuz şarj cihazlarıyla tanınan firmanın yeni ürünü ise yüksek ses çıkışı sağlayan üst segment hoparlörleriyle bilinen Devialet ile iş birliğinde hazırlandı. Soundform Elite Hi-Fi Smart Speaker + Wireless Charger olarak adlandırılan ürün, farklı farklı pek çok cihaz yerine tek bir ürünle hepsini halletmek isteyenlere hitap ediyor. Google Asistan desteği bulunan ürün, kablosuz şarj için üzerine telefonunuzu yerleştirebileceğiniz bir stantla şekillendirilmiş. Standart Qi kablosuz şarj desteği sunan model 10W’a kadar destekliyor. Bu da belli başlı akıllı telefonlar için hızlı şarj desteği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Belkin, kablosuz şarj cihazı, hoparlör ve asistanı buluşturdu

Belkin imzalı ürün 299 dolar

İşin müzik tarafına baktığımızda Soundform Elite, Devialet’in Speaker Active Matching (SAM) teknolojisinden besleniyor. Bu teknoloji özellikle yüksek ses çıkışları sırasında bozulmayı azaltıyor. Aynı zamanda hoparlörde Devialet’in imzası niteliğindeki woofer konfigürasyonu da yer alıyor. Bu sayede model bas notaların baskın olduğu şarkılarda dahi titreşimi önleyebiliyor. Akıllı telefonunuzu üzerine yerleştireceğiniz düşünüldüğünde bu özellik önem taşıyor.

Belkin imzalı bu yeni ürün ise fiyat bakımından çok da uygun sayılmaz. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle mart ayında raflardaki yerini alması beklenen ürünün yurt dışı fiyatı 299 dolar olarak açıklandı.

İlginizi çekebilir

Instagram’da gördüğünüz ruju artık evde yapabilirsiniz. Fenomenlere marka sormayı bitirecek güzellik ve bakım ürünü