reklamı kapat

POPÜLER

Belkin Boost Charge TrueFreedom Pro Wireless Charger ve Boost Charge UV Sanitizer and Wireless Charger kablosuz şarj

Boost Charge TrueFreedom Pro Wireless Charger içindeki kablosuz şarj bobinleri

Boost Charge TrueFreedom Pro Wireless Charger

Boost Charge UV Sanitizer and Wireless Charger kablosuz şarj

Belkin’den dikkat çekmeyi başaran iki kablosuz şarj cihazı

Aksesuar pazarının en önemli isimlerinden olan Belkin, bu sefer iki farklı dikkat çekmeyi başaran kablosuz şarj cihazı ile karşımızda.

Belkin imzalı yeni kablosuz şarj cihazı ürünlerinin isimleri Boost Charge TrueFreedom Pro Wireless Charger ve Boost Charge UV Sanitizer and Wireless Charger modelleri. Ürünlerden Belkin Boost Charge TrueFreedom Pro Wireless Charger, bünyesinde toplam 16 farklı şarj bobini taşıyor, bunları iç içe geçirilmiş şekilde konumlandırıyor ve böylece iki farklı Qi destekli telefonu istenildiği konumda 10W gücünde şarj edebiliyor. Yani ürün şarj için telefonların spesifik bir noktaya konulmasına gerek bırakmıyor. Firmanın bir diğer yeni ürünü ise aşağıda gördüğünüz Belkin Boost Charge UV Sanitizer and Wireless Charger modeli oluyor.

Bu kutu şeklindeki kablosuz şarj cihazı üzerinde tek bir Qi destekli telefonu 10W gücünde kablosuz olarak şarj ediyor, altında ise konulan ürünleri UV ışık kullanarak sterilize edebiliyor. Covid-19 dönemi için güzel olan ürün, iki adet UV-C LED ışık ile konulan ürünlerin üzerindeki bakterilerin yüzde 99.99’unu ortadan kaldırabiliyor. Fiyatlar ise Belkin Boost Charge TrueFreedom Pro Wireless Charger için 130 dolar, Belkin Boost Charge UV Sanitizer and Wireless Charger içinse 80 dolar seviyesinde.

Belkin, iPhone 12’ler için MagSafe temelinde de kablosuz şarj cihazı geliştiriyor

Burada firmadan ilk olarak “BOOST↑CHARGE PRO MagSafe 3-in-1 Wireless Charger” modeli geliyor. Ürün mıknatıslar ile iPhone ile Apple Watch’ları hava tutuyor ve şarj edebiliyor. Bu ürünün tabanında ise destekli AirPods’lar kablosuz olarak şarj edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın bir diğer ürünü ise Belkin MagSafe Car Vent PRO isimli otomobil içi telefon tutucu oluyor. Şarj özelliği olmayan bu ürün, yine mıknatısları kullanarak telefonları havalandırma boşluklarında güvenli şekilde tutabiliyor. Bu ürün için firma 40 dolarlık bir fiyat belirlemiş. Üçlü model ise 150 dolardan satışa çıkacak deniyor. Satış ise kış aylarında başlayacak açıklaması yapılıyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Türkiye’de halen satılmayan iPhone 12 Pro’ları