reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini şarjlı süpürge

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini şarjlı süpürge Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Xiaomi, akıllı telefonlar yanında ev teknolojileri alanında da çalışmaya devam ediyor. Firmanın bu sefer Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini ürünü satışta.

Xiaomi Türkiye kısa süre önce Twitter üzerinden “Tek bir ürünle hayatını kolaylaştırmak isteyenler için tasarlandı: #MiVacuumCleanerMini Çok yakında satışta” reklamı yapmaya başladı. Firmanın Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini isimli mini şarjlı süpürge modeli, Xiaomi Türkiye’de önce aracı isimler aracılığıyla Türkiye’ye getirildi. Yakında resmi garantili olarak da gelecek modelin büyük bir satış kanalındaki garantisiz fiyatı yaklaşık olarak 560 TL seviyesinde yer alıyor. Resmi fiyatının da benzer ya da biraz daha yüksek olacağını düşündüğümüz ürün, aktarıldığı kadarıyla tam dolu piliyle 30 dakika boyunca çalışıyor ve bilgisayar kasalarının temizliği ya da otomobil içinin süpürülmesi gibi durumlar için güzel bir seçenek konumunda yer alıyor. Modelin vakum gücü de boyutlarına oranla oldukça yüksek seviyede bulunuyor. Ürünün topladıkları ise üst kısımda toplanıyor ve kolaylıkla boşaltılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini dikkat çekiyor

Firmanın Türkiye’ye getirdiği son telefon modelleri ise Mi 10T ile Mi 10T Pro olmuştu. Xiaomi Mi 10T ailesinde yer alan telefonlardan Mi 10T için fiyat 6 GB RAM + 128 GB depolama için 4.999 TL, 8 GB RAM + 128 GB depolama içinse 5.199 TL seviyesinde. Kişilerin Mi 10T Pro tarafındaysa 8 GB RAM + 128 GB depolama için 5.799 TL, 8 GB RAM + 256 GB depolama içinse 5.999 TL vermesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12 Pro’ların LiDAR getirisine bakın