reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner
Xiaomi Mi Vacuum Cleaner

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner dikey süpürge için 500 TL’lik indirim fırsatı

Robot süpürgelere olan ilgi her geçen gün artırıyor. Xiaomi’nin piyasada çok sayıda robot süpürgesi bulunuyor. Bugün paylaşacağımız haber Xiaomi’nin Mi Vacuum Cleaner dikey süpürge modeliyle ilgili. Bu süpürgeyi satın almayı düşünenler için bir indirim haberinden söz etmek istiyoruz. 1.199 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan robot süpürgenin fiyatı 700 TL‘ye geriledi.

2.500 mAh’lik güç sunan pili tam şarj edildiğinde 45 dakika boyunca çalışabilen süpürge, her türlü yüzeyde çalışabiliyor. 5 saatte şarj edilebilen süpürge Dyson’ın elektrikli süpürge modellerinde olduğu gibi kullanıcıların hem yerleri hem de masaları süpürmesine imkan tanıyor. Bunun için kutu içeriğinden çıkan uygun ucun takılması gerekiyor. Süpürgenin kutu içeriğinden genişletici tüp, motorlu zemin fırçası, düz takım, yuvarlak fırça, duvar tabanı, şarj cihazı ve kullanım kılavuzu çıkıyor. 1,2 kilogram ağırlığındaki süpürgenin emiş gücü ise 20 aW / 50 aW. 17000 Pa’lık rüzgar basıncı sunan süpürge, fiyat ve performansıyla öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata güçlü performans sunan süpürge: Xiaomi Mi Vacuum Cleaner

Xiaomi imzalı süpürge üst düzey kablosuz süpürgeler kadar yüksek emiş gücüne sahip olmasa kompakt boyutu ve uygun fiyatıyla kullanıcıların günlük hayatlarında tercih edebileceği edebileceği bir süpürge.

İlginizi Çekebilir

Panasonic’ten geleceğin otomobil HUD sistemi