reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 için 1.740 TL’lik indirim fırsatı

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 modelinin fiyatı düşmeye devam ediyor. Black Friday kapsamında fiyatı 2.076 TL‘ye düşen robot süpürge şu anda 1.659 TL‘ye satın alınabiliyor.

Süpürme işlemi haricinde paspas da yapabilen cihazda 200 ml su haznesi bulunuyor. Süpürge, paspas yaparak derin bir temizlik imkanı da sağlıyor. 2.200 Pa emiş gücü sunan robot süpürge jiroskop yardımı ile odanın gerçek zamanlı haritasını çıkarabiliyor. Cihaz büyük miktardaki tozları ve kirleri yakalayabiliyor. Naylon, sünger ve HEPA olmak üzere 3 kademeli filtre sisteminin bulunduğu cihaz sesli kontrol desteği de sunuyor. Xiaomi robot süpürge 17 mm yüksekliğe kadar engellerin üstesinden de atlayabiliyor.

Robot süpürge aynı zamanda evcil hayvanları olan kullanıcılar için iyi bir seçenek. Bünyesinde barındırdığı 2.500 mAh kapasiteli pille 90 metrekare bir alanı temizleyebilen süpürge tam dolu pille 1,3 saat çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 şarjının azaldığında şarj istasyonuna otomatik dönüyor

Şarj miktarı azaldığında, şarj ünitesine dönerek kendini şarj eden cihaz, dolum sonrası kaldığı yerden temizliğe devam edebiliyor. Cihazda elektronik su tankı ve hassas su pompası bulunuyor. Bunlar sayesinde zemine zarar vermeyen Mi Robot Vacuum Mop Essential 2, uygulama desteğiyle akıllı telefonlarla da kontrol edilebiliyor.
Xiaomi

İlginizi Çekebilir

Microsoft’un yeni nesildeki ikinci oyun konsolu