reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2
xiaomi

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2’nin fiyatı geriledi; işte robot süpürgenin Türkiye fiyatı

Günümüzde popüler teknolojik cihazlar haline gelen robot süpürgeleri artık çoğu evde görüyoruz. Piyasadaki başarılı süpürgelerden olan Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 için indirim fırsatı geldi. Robot süpürgenin fiyatı 3.399 TL‘den 2.357 TL‘ye düştü.

Advertisement

Büyük miktardaki tozları ve kirleri yakalayabilen süpürgenin emiş gücü ise 2.200 Pa. Evcil hayvan kullanıcılarına da hitap eden cihazda 2.500 mAh kapasiteli pil bulunuyor. 90 metrekare bir alanı temizleyebilen süpürge tam dolu pille 1,3 saat çalışabiliyor. Şarj miktarı azaldığında, şarj ünitesine dönerek kendini şarj eden cihaz, dolum sonrası kaldığı yerden temizliğe devam edebiliyor. Cihazda elektronik su tankı ve hassas su pompası bulunuyor. Bunlar sayesinde zemine zarar vermeyen Mi Robot Vacuum Mop Essential 2, uygulama desteğiyle akıllı telefonlarla da kontrol edilebiliyor. Geçmiş temizlik özetini kontrol ederek cihaz hakkında birçok bilgiyede uygulama üzerinden ulaşmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 sesli kontrol özelliğine destek veriyor mu?

Robot süpürgede naylon, sünger ve HEPA olmak üzere 3 kademeli filtre sistemi bulunuyor. Cihaz sesli kontrol desteği de sunuyor. Cihaz ayrıca paspas yapmak için 200 ml su haznesine de sahip. Xiaomi elektrikli süpürge paspas yaparak derin bir temizlik imkanı da sağlıyor. Xiaomi robotun bir başka özelliği de 17 mm yüksekliğe kadar engellerin üstesinden atlayabilmesi. Bu sayede robot süpürge kullanım kolaylığı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti